Botoja snowboards.pl

Portal RugbyPolska.pl dociera do wszystkich sympatyków rugby w Polsce.

Naszymi użytkownikami są w głównej mierze osoby w przedziale wiekowym od 13-35, jednak na nasz portal zaglądają również najmłodsi adepci rugby oraz osoby starsze, które zakończyły już karierę sportową.

Informacji na stronach RugbyPolska.pl szukają zarówno zawodnicy, jak i kibice. Pierwsza grupa to przede wszystkim uczniowie szkół oraz studenci, a także czynne zawodowo osoby reprezentujące różne proefesje. Znajdują się wśród nich liczni prezesi oraz dyrektorzy firm z branży budowlanej i deweloperskiej, osoby prowadzący prywatne firmy, restauratorzy, przedstawiciele handlowi, pracownicy umysłowi oraz fizyczni, informatycy, a nawet fotomodele. Kibice rugby to również zróżnicowana grupa zawodowa, która powiększa się z roku na rok, co niezwykle łatwo dostrzec na trybunach podczas krajowych rozgrywek.

RugbyPolska.pl stanowi pierwsze źródło informacji dla wszystkich tych osób, a wraz z popularyzowaniem się siedmioosobowej wersji, która od 2016 roku trafi na Igrzyska Olimpijskie, będzie przyciągać coraz więcej zainteresowanych tą dyscypliną osób.