RugbyPolska.pl

Rugbiści Ogniwa przegrali w Poznaniu

09.05.2010

Rugbiści Posnanii dopiero w 12. kolejce wygrali pierwszy mecz w tym sezonie ekstraligi. Niestety, tą pokonaną drużyną okazało się być Ogniwo Sopot. Podopieczni Jarosława Hodury ulegli w Poznaniu 12:14, mimo że jeszcze do przerwy prowadzili 7:3. Na pocieszenie zdobyli bonus za niższą porażkę niż różnicą siedmiu punktów. W niedzielę o godzinie 14.30 przy ul. Traugutta Lechia Gdańsk zmierzy się z Arką Gdynia. Szerzej o tym meczu pisaliśmy w poprzednim artykule zapowiadającym tę serię gier.

Punkty:
David Cassidy 9, Borys Paszczak 5 - Filip Kowalczyk'>Filip Kowalczyk 5, Kamil Węgierski 5, Paweł Schulte-Noelle 2.

OGNIWO: Szamborski (Węgierski), Irla, M.Plich - Anuszkiewicz (Pietryk), Iwańczuk - Graban, Rogowski, Zeszutek - Czaja (Elend) - Hodura, Kowalczyk (Łopuski), Olszewski, Przychocki, Krause - Schulte-Noelle. 

- Może ciut za późno się zebraliśmy, ale wystawiliśmy najsilniejszy skład, na jaki nas obecnie stać. Na początku meczu trochę brakowało wiary w powodzenie. Było też gospodarskie sędziowanie, którego niestety nie doświadczamy jak my gramy w Sopocie. Rywale początkowo trzymali się w grze dzięki karnym, które wykonywał młody Szkot. Natomiast zwycięstwo odebrali nam akcję tuż przy linii w ostatniej minucie spotkania - relacjonuje trener Hodura.


Więcej na: trojmiasto.pl

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Prasa O...

Kategorie