RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

2 składy Mario Ladies Lechia zmierzyły się w finale turnieju sparingowego 23.10.2010 w Warszawie

28.10.2010

23.10.2010 na warszawskim AWFie odbył się turniej sparingowy damskich siódemek. Była to doskonała okazja, by dziewczyny mogły poćwiczyć zagrywki na realnym przeciwniku i przygotować się do "IV" ostatniego z etapów Grand Prix Mistrzostw Polski w kobiecym rugby 7, które odbędzie się 13.11.2010  na stadionie międzynarodowym w Gdyni.

Do Warszawy przybyło 6 ekip:

RC Mario Ladies Lechia Gdańsk w podwojonym składzie,

RC Czarne Pruszcz Gdański,

RC Orkan Sochaczew,

RC Częstochowa,

RC Diablice Ruda Śląska,

oraz gospodynie turnieju RC  Frogs Warszawa

Turniej zorganizowany przez Frogs & CO. Warszawa odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze. Dopisała również pogoda. W pierwszym meczu grupowym Ladies I wygrały z Orkanem Sochaczew, który połączył siły z Rudą Śląską 48:0. Kolejny przeciwnik Frogs Warszawa postawił cięższe warunki ale tego dnia nie było dla Ladies wyzwania nie do przejścia i po zaciętej grze podopieczne trenera Janusza Urbanowicza wygrały 24:0. W drugiej grupie Lechia II pokonała RC Częstochowę 23:12 oraz Czarne Pruszcz Gdański 31:0. O piąte i szóste miejsce walczyły Sochaczew/Ruda Śl. 15:5 Pruszcz Gdański. Półfinał Warszawa 22:5 Częstochowa. W finale walczyły dziewczyny z Gdańska Lechia I 31:14 Lechia II

Po fazie grupowej odbył się pokaz możliwości najmłodszych rugbystek - Tygrysiątek z Sochaczewa, które grając w Paryżankę pokonały skład mieszany Pruszcza i Lechii. To był naprawdę niesamowity SHOW! :)

Wszystkie ekipy dziękują za możliwość uczestniczenia w tego rodzaju spotkaniach...oby było takich więcej w przyszłym roku.

fot.Kama, tekst Mrówa (źródło: http://lechiarugby.pl/content/view/1601/110/ )

 

 

 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Marli
  • Marli
  • Rytel/C..., PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...