RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Konrad Jarosz wyróżniony przez trenera kadry

09.02.2011

Konrad Jarosz łącznik młyna krakowskiej Juvenii po raz drugi w tym roku uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacji Polski, która tym razem trenowała w Warszawie. Nasz rugbista zagrał znów w pierwszym składzie, zdobył przyłożenie, a przede wszystkim zrobił wrażenie na trenerze Biało-Czerwonych Tomaszu Putrze.

Kadra trenowała na sztucznej murawie już od piątku, a w sobotę rozegrała kontrolny mecz z reprezentacją Warszawy, w którym pewnie wygrali 63:0. Konrad Jarosz grał na pozycji łącznika młyna w pierwszym składzie i zdobył jedno z 11 przyłożeń swojej drużyny.

W rozmowie z portalem RugbyPolska.pl Tomasz Putra podsumował zgrupowanie, ale również wyróżnił trzech zawodników, wśród których znalazł się Konrad Jarosz. - Konrad Jarosz, zagrał bardzo poprawnie i lepiej niż w Gdyni - powiedział szkoleniowiec naszej reprezentacji, który pochwalił również Rafała Kwiatkowskiego z Arki oraz Kacpra Ławskiego z Budowlanych Łódź.

W tygodniu dowiemy się, czy Konrad Jarosz znajdzie się w składzie na wyjazd do Francji, gdzie reprezentacja zmierzy się między innymi z Bourgoin - drużyną grającą w Top 14.

Polska - Warszawa 63:0 (24:0, 24:0, 15:0)
Punkty: Paweł Najdek 12 (2P, 1pd), Dawid Banaszek 11 (1P, 3pd), Wojciech Piotrowicz 10 (2P), Rafał Kwiatkowski 5 (P), Merab Gabunia 5 (P), Konrad Jarosz 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Piotr Pietrzyk 5 (P), Wojciech Łukasiewicz 5 (P).

Polska: 1.Marcin Wilczuk 2.Rafał Kwiatkowski 3.Tomasz Gołąb 4.Paweł Nowak 5.Merab Gabunia 6.Emil Kowalewski 7.Jan Cal 8.Kacper Ławski 9.Konrad Jarosz 10.Dawid Banaszek 11.Mariusz Wilczuk 12.Piotr Pietrzyk 13.Wojciech Łukasiewicz 14.Rafał Szrejber 15.Wojciech Piotrowicz
Rezerwa: Michał Kędra, Sebastian Stolarz, Paweł Najdek, Paweł Dąbrowski, Łukasz Szostek i Michał Węzka.

Sędziowali: Kacper Michałkiewicz, Grzegorz Michalik, Maciej Sienkiewicz 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Juvenia...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...