RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Udana konsultacja i sparing Smoków

11.03.2011

Pierwsza drużyna Juvenii Kraków, w ostatni weekend odbyła bardzo udane i owocne, dwudniowe zgrupowanie w Myślenicach. Smoki trenowały pod okiem Janusza Wilka, oraz Jerzego Włodarczyka, który przygotowuje ekipę pod względem motorycznym. Mikro obóz zakończył się sparingiem z RC Cząstochowa, w którym Ekstraligowcy pewnie wygrali 18:2 w przyłożeniach.

Rugbiści z Krakowa odbyli treningi na matach oraz na hali sportowej, gdzie współpracujący z klubem już od kilku lat, lekkoatleta i trener przygotowania fizycznego koszykarek Wisły Can Pack, Jerzy Włodarczyk rozpoczął pracę nad motoryką zawodników Juvenii.

Sobotni sparing przyniósł wyraźne zwycięstwo krakowian, czemu trudno się dziwić, bo zarówno staż, doświadczenie, jak i poziom rozgrywek, na którym występują oba zespoły przemawiał wyraźnie na korzyść Juvenii. Bardzo cieszy fakt, że Smoki nie popełniały zbyt wielu prostych błędów i bardzo dobrze radziły sobie w grze penetracyjnej.

Najwięcej, bo cztery przyłożenia zdobył dla naszej drużyny, reprezentant kraju Konrad Jarosz, a równie dobrze spisał się Paweł Wojciechowski, który trzykrotnie meldował się na polu punktowym rywala.

Drobnego urazu kolana nabawił się podczas tego spotkania Szymon Szczepański, ale na szczęście po badaniu USG i konsultacji lekarskiej okazało się, że uraz rwacza jest niegroźny i po krótkiej rehabilitacji powróci na murawę.

Juvenia - RCC Częstochowa 90:10
Juvenia: Jarosz 20, Wojciechowski – 15, Bielawski 15, Stawiarski – 10, Marcin Sokołowski – 5 , Ingarden 5 , Soboliev 5, Siemaszko 5, Świadek 5, Sajdak 5

RCC: Krzypkowski 5, Gnych 5 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Juvenia...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...