RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Smoki kontra mistrzowie Polski

07.05.2010

Już w sobotę, 8 maja, po długiej przerwie zimowej Ekstraliga powróci do Krakowa. O godzinie 14:00 Juvenia Kraków zmierzy się z mistrzami Polski - Budowlanymi Łódź w walce o ligowe punkty. Starcie na pewno będzie zacięte, bo obie drużyny mają o co grać!

Juvenia tracąc do czwartego w tabeli Orkana Sochaczew dziewięć punktów ma już małe szanse na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu. Musi jednak zrobić wszystko aby utrzymać się w gronie najlepszych i powoli budować nową drużynę, która za jakiś czas znów będzie rywalizować jak równy z równym w starciach z faworytami rozgrywek.

Krakowian prawdopodobnie czekać więc będzie gra w fazie play out, a żeby wystartować w niej z uprzywilejowanej pozycji, Smoki muszą zakończyć rozgrywki na piątym lub szóstym miejscu. Teraz więc każdy punkt się liczy, czemu więc nie spróbować z obrońcami tytułu?

Budowlani przyjadą pod Wawel osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników. Co prawda ławka Łodzian jest bardzo szeroka, ale trzeba pamiętać, że przed własną publicznością, Smoki potrafią dokonywać cudów!

Zapraszamy wszystkich kibiców do głośnego dopingowania rugbistów Juvenii w sobotę o godzinie 14:00, jak zawsze przy ulicy Na Błoniach 7. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Juvenia...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...