RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Smoki na tarczy, ale z honorem

08.05.2010

Po bardzo dobrej pierwszej połowie i dużo słabszej drugiej, Juvenia Kraków uległa Budowlanym Łódź 3:46 (0:12). W pierwszych 40 minutach krakowianie bardzo dobrze zagrali w obronie, ale niestety stwarzali sobie mało okazji w ofensywie.

W drugiej połowie sytuacji do zdobycia przyłożeń było więcej, ale niestety równocześnie nastąpiła dezorganizacja obrony. W efekcie Smoki zdobyły tylko 3 punkty z karnego, a przed końcem meczu Budowlani przyłożyli jeszcze sześć razy.