RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Sparing odwołany, 10:8 dla NHRK

18.05.2010

Niedzielny sparing pomiędzy rezerwami oraz juniorami Juvenii Kraków, a Nowa Huta Rugby Klub został odwołany ze względu na panujące warunki pogodowe.

Obie drużyny podjęły wspólną decyzję, że rozgrywanie spotkania nie ma większego sensu. Z racji, że miało to być spotkanie towarzyskie nie było potrzeby narażać zawodników na niepotrzebne kontuzje.

Gra na głównej płycie byłaby niemożliwa, gdyż gdyby w niedzielę weszły na nią drużyny, prawdopodobnie nie nadawałaby się do gry w zbliżających się meczach Ekstraligi. Na boisku bocznym łatwo o urazy ze względu na liczne nierówności.

Ze względu na to, że sparing można zorganizować w każdy inny dzień, drużyny ustaliły przeniesienie zmagań na późniejszy termin, kiedy pogoda i warunki bardziej będą sprzyjać zmaganiom.

Dodatkowym problemem był brak zawodników, którzy nie dojechali na Juvenię właśnie ze względu na pogodę. Rugbistów z Nowej Huty było 10, a z Juvenii 8, w związku z czym wynik tego spotkania, kadrowo i na pewno wagowo wygrali zawodnicy z Nowej Huty. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Juvenia...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...