RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Nike ubierze młodzież RC Arka Gdynia

04.08.2010

Od początku rundy wiosennej minionego sezonu rugbiści Arki występują w strojach firmy Nike. Już wkrótce sportowy potentat odzieżowy ubierze także grupy młodzieżowe gdyńskiego klubu!

Firma Nike prowadzi ofensywne działania marketingowe, które od niedawna wkraczają w środowisko rugby w naszym kraju. - W polskim rugby jest jeszcze nisza, jeśli chodzi o wyposażenie w sprzęt naszej firmy i zamierzamy to wykorzystać – mówi serwisowi arkarugby.pl Artur Stępa z Nike. W strojach tej firmy oprócz pierwszej drużyny RC Arka Gdynia, grają także reprezentacja Polski w rugby 7-osobowym i pierwsza drużyna Orkana Sochaczew. - Wkrótce będą następne, bo Nike to najlepsza firma na świecie a nasze wyroby wcale nie są tak drogie, jak się wielu ludziom wydaje – dodaje Artur Stępa. 

Przedstawiciel firmy Nike deklaruje chcę współpracy z najlepszymi. – Tylko z takimi chcemy być kojarzeni, dlatego związaliśmy się z RC Arka, to nie tylko jeden z najlepszych sportowo klubów w Polsce, ale także świetnie zarządzany organizm – dodaje Stępa. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Arka Gd...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...