RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Młodzi Akowcy zagrają w Unisławiu

08.04.2011

W najbliższą niedzielę juniorzy RC Arka Gdynia zagrają w półfinałowym turnieju grupy północnej Mistrzostw Polski w rugby 7. Cztery najwyżej sklasyfikowane w turnieju drużyny otrzymają prawo gry w finale Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany zostanie na przełomie maja i czerwca w Łodzi.

Arkadiusz Skrzyński trener juniorów roczników 1992, 1993,1994, powiedział nam, że pomimo tego, że Arka jest w trudnej grupie powalczą o jak najlepszy wynik.

- Nie jesteśmy faworytem. Będziemy grali z obecnym Mistrzem Polski - Jantarem Pruszcz oraz z Ogniwem Sopot. To zespoły, które zawsze są w czołówce MP juniorów. Zrobimy jednak wszystko, aby znaleźć się w gronie finalistów – podkreślił trener.

Rugbiści naszego klubu będą walczyć w grupie A razem z Jantarem Pruszcz Gdański, Ogniwem Sopot oraz RK Grudziądz. Natomiast w grupie B będą grały zespoły Posnanii Poznań, Arki Rumia, Tura Chojnice i RK Unisław.
Turniejowe gry rozpoczną się o godzinie 11. Buldogi rozegrają trzy spotkania grupowe: 11.30 Arka Gdynia – Ogniwo, 12.30 Jantar Pruszcz Gd. - Arka Gdynia, 13.00 Arka Gdynia - RK Grudziądz. Finał, w którym miejmy nadzieję zobaczymy Buldogów, zaplanowany został na godzinę 15.50.

W sobotę swoje boje o finał MP toczyć będzie grupa południowa. W turnieju w Częstochowie zmierzą się drużyny: AZS AWF Warszawa, RC Częstochowa, Budowlani Lublin, Orkan Sochaczew, Biało-Czarni Nowy Sącz, Pogoń Siedlce, Skra Warszawa, Czarni w Bytomiu, Budowlani Łódź. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Arka Gd...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...