RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Stachura i Miriori poprowadzą siódemkę Arki

29.04.2010

W świąteczny poniedziałek 3 maja w Pruszczu Gdańskim zostaną rozegrane mistrzostwa Polski w rugby 7-osobowym. O tytuł najlepszej polskiej „7” będzie walczyć także Rugby Club Arka Gdynia.

Skład drużyny wykrystalizuje się po wieczornym czwartkowym treningu, w którym weźmie udział także Alistair Rumina Miriori. 35-letni Australijczyk z holenderskim obywatelstwem od lutego współpracuje z RC Arka Gdynia jako konsultant ds. rugby młodzieżowego, kobiecego i 7-osobowego. – Zaprosiłem Alistaira na trening przed mistrzostwami w Pruszczu i pewnie razem poprowadzimy siódemkę na mistrzostwach – mówi serwisowi arkarugby.pl Maciej Stachura, na co dzień trener piętnastki Arki.

Szkoleniowiec Buldogów podkreśla jednocześnie, że będzie to jedyny trening przed poniedziałkowymi zawodami. – Zagramy bez presji, ale jak wszyscy sportowcy, będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony – dodaje Stachura.

Oprócz Arki w zawodach wezmą udział jeszcze: Czarni Pruszcz, Orkan Sochaczew, Bemowo AZS Warszawa, AZS AWFiS Gdańsk, Alfa Bydgoszcz, Lechia Gdańsk, Flota Gdynia i Skra Warszawa. Turniej zaczyna się o godz. 11 na stadionie przy ul. Chopina w Pruszczu. Wstęp jest wolny. Szczegóły na stronie: www.rugby-pruszcz.pl

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Arka Gd...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...