RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Twardziele z RC Arka w TVN Turbo!

05.05.2010

Przez dwa dni rugbistom Arki będzie towarzyszyć ekipa TVN Turbo. „Buldogi” będą bohaterami jednej z najbliższych edycji cyklu dokumentalnego „Twardziele”.

Już od piątku ekipa telewizyjna jest w Gdyni i pracuje nad nowym odcinkiem serialu, którego – po raz pierwszy – bohaterami będą rugbiści. Dla Gdyni i Rugby Club Arka to szczególny powód do satysfakcji. Zadowolenia nie kryje jeden z filarów Arki, w mentalnym i sportowym, tego słowa znaczeniu - Wojciech Ruszkiewicz.

– Fajnie, że będą o nas robić film, wszystko, co promuje rugby jest dla nas rugbistów dobre i potrzebne – mówi serwisowi arkarugby.pl rugbista Arki. Wojtek na codzień zajmuje się marketingiem sopockiego hotelu i restauracji „Dworek Admirał”. Tam też ekipa TVN Turbo robiła część zdjęć do swojego programu. W planach są także zdjęcia z udziałem Roberta Andrzejczuka, rugbisty II linii młyna Arki i jednego z najlepszych pracowników firmy Multimedia. W TVN Turbo będzie można zobaczyć jak ciężko trenują rugbiści Arki, ile wysiłku trzeba włożyć w mecz o ligowe punkty (ekipa telewizyjna będzie obecna podczas sobotniego meczu Arka – Juvenia) oraz walkę o promocję tej dyscypliny sportu (zdjęcia mają być kręcone także podczas 1-majowego festynu na molo w Sopocie).

- Cykl dokumentalny „Twardziele” prezentuje nie tylko stopień ryzyka, jaki wiąże się z danym zawodem. Widzowie dowiadują się, jak wygląda zwyczajny dzień ratowników czy członków służb specjalnych. Co o ich zawodzie sądzi najbliższa rodzina bohaterów? Jakimi predyspozycjami trzeba się wykazać, aby dostać się do zawodu? Odwaga, siła fizyczna, odporność na stres to podstawa. Czasami potrzeba jednak czegoś więcej - pasji, która sprawia, że wykonywany zawód nadaje życiu sens – piszą na swojej stronie internetowej autorzy programu.

O tym, kiedy będzie można oglądać rugbistów Arki w TVN Turbo poinformujemy wkrótce. O programie można też przeczytać na stronie: www.tvnturbo.pl/program/2157/view

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Arka Gd...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...