RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Kibice pomogą drużynie RC Arka Gdynia

27.05.2010

Prowadząc małą gastronomię na stadionie kibice rugbistów Arki chcą zarobić pieniądze na oprawę meczową. – Kibice chcą nam w ten sposób pomóc, jesteśmy im za to bardzo wdzięczni – mówi serwisowi arkarugby.pl Wojciech Ruszkiewicz, filar młyna Arki.

We wtorek odbyło się w Gdyni spotkanie kibiców z zarządem i zawodnikami Rugby Club Arka. Kibice gdyńskiej piętnastki wyszli z inicjatywą, aby w ich ręce przekazać tzw. małą gastronomię na „Narodowym” a zarobione na kawie, herbacie, słodyczach i innych przekąskach, pieniądze zainwestować w oprawę meczów rugbistów Arki. – Kibice zdeklarowali się, że rozwieszą plakaty przed meczami z Lechią i Budowlanymi, wydrukują i rozprowadzą po Gdyni ulotki. Wierzymy, że to poprawi frekwencję na stadionie a doping kibiców pomoże nam wygrać bardzo ciężkie mecze – dodaje Ruszkiewicz.

Arka w środę 2 czerwca o godz. 18 zmierzy się w półfinale Pucharu Polski z Lechią Gdańsk a w niedzielę 6 czerwca o godz. 16 zagra z Budowlanymi Łódź.

Przypominamy, że bilety na oba mecze rugbistów Arki można już kupować w internecie wchodząc na stronę: www.bileteria.pl/sport.aspx
 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Arka Gd...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...