RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Lider tabeli wyjeżdża na twardy mecz

16.09.2010

Kolejnym przeciwnikiem "biało-zielonych" będzie Orkan Sochaczew, który w ubiegłym sezonie wkradł się do czołówki tabeli. Ten rok dla drużyny Maćka Brażuka ma być jeszcze lepszy.

Orkan niezbyt dobrze się spisuje, chociaż na zapleczu ma jeszcze kilku zawodników z Francji i póki co wszystko jeszcze jest możliwe. O drużynie z Sochaczewa jest dość głośno w sezonie 2010/2011, ale raczej z tego powodu, że nie spełnia wcześniejszych deklaracji. Czy Lechia zachowa się jak ułożona drużyna i poradzi sobie z rywalem? To pytanie zadaliśmy Grzegorzowi Kacale.

Grzegorz Kacała: Orkan ma nierówną formę aczkolwiek jest to drużyna z potencjałem. Znając charyzmę Maćka Brażuka to może okazać się, że Orkan spełni w końcu oczekiwania kibiców. Grają u siebie więc to ich dodatkowy atut. Bywało tak, że forma Lechii też nie była równa. W jednym spotkaniu graliśmy jak mistrzowie Polski, a w kolejnym były problemy z wieloma fragmentami gry. Na szczęście od dłuższego czasu jest inaczej i prezentujemy raczej równy styl gry. Do Sochaczewa pojedziemy osłabieni kilkoma zawodnikami. Nie zagra Krzysztof Zieliński, który doznał kontuzji mięśnia w ostatnim spotkaniu oraz ciągle pauzujący z powodu operacji Rafał Lademann (możliwy występ dopiero na wiosnę – red.) Pod znakiem zapytania stoi jeszcze występ dwóch kolejnych rugbistów jednak ich nazwisk nie chcę jeszcze zdradzać.

Szpila: Słowo na koniec…

Grzegorz Kacała: jedziemy po to aby wygrać ten mecz! Stać nas na to. Wierzę w drużynę Lechii.

 


Łukasz Jurczak "Szpila"/www.lechiarugby.pl

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...