RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Lechia zmienia stadion!!!

16.12.2010

Już dzisiaj (15.01), o godzinie 18.00 w hotelu Amber *** w Gdańsku odbędzie się Wigilia dla rugbistów oraz przyjaciół RC Lechia Gdańsk. Bankiet został zorganizowany na 140 osób, ponieważ mniej więcej tyle liczy najbliższa rodzina „biało-zielonej” Lechii. 

Podczas Wigilii głos zabierze prezes RC Lechia Gdańsk Bogdan Jancen, który zapewne podziękuje wszystkim za ciężką pracę oraz poinformuje na szerszym gremium o celach Lechii w trwającym sezonie 2010/2011. W dniu dzisiejszym nie powinno zabraknąć przedstawicieli Miasta Gdańsk, którzy zorganizowali VII Galę Gdańskiego Sportu i uhonorowali rugbistów Lechii.

Także w tym uroczystym dla Lechii dniu możemy zdradzić, że Lwy przenoszą się na stadion piłkarski przy ulicy Traugutta! Szczegóły będą znane wkrótce ale najważniejszą rzecz ustalił prezes Jancen na spotkaniu z dyrektorem MOSIR Leszkiem Paszkowskim – od wiosny rugbiści będą mogli grać na stadionie. Prezes Bogdan Jancen powiedział w rozmowie z nami: - Dyrektor Leszek Paszkowski zezwolił na rozgrywanie meczów już od wiosny aczkolwiek wtedy jeszcze grają piłkarze dlatego już swobodnie będziemy mieli T29 od jesieni. Wtedy nie tylko główna płyta ale i boczne boiska będą zajmowane przez rugbistów. Po odejściu piłkarzy na PGE Arenę Gdańsk, będziemy mięli obiekt dla naszych dzieci, młodzieży oraz drużyny seniorów. Oczywiście będzie to obiekt meczowy, ale treningi na bocznym boisku, gabinety odnowy biologicznej, sale konferencyjne oraz kilka innych udogodnień będą nasze. To wspaniała wiadomość dla nas i wielki ukłon ze strony Miasta Gdańsk. 

Więcej informacji po dzisiejszej Wigilii, gdzie głos zabierze również wspomniany wcześniej Leszek Paszkowski. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...