RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Rafał Lademann definitywnie wykupiony z Ogniwa Sopot

15.01.2011

Rafał Lademann jest już w pełni zawodnikiem Lechii Gdańsk. W piątek po południu z władzami klubu MKS Ogniwo Sopot spotkali się Bogdan Jancen oraz Rafał Lademann. Wedle umowy, zawodnik był w Lechii na wypożyczeniu i po zakończeniu rundy jesiennej powinien trafić do Ogniwa. Zdecydował jednak inaczej i pozostał z kolegami z Gdańska. 

Rafał Lademann jest zawodnikiem drugiej linii młyna, ale z powodzeniem gra również w trzeciej. Jest młodym perspektywicznym zawodnikiem dlatego zarząd RC Lechia zdecydował się, że zapłaci kwotę żądaną przez Ogniwo i wykupi rugbistę.

Prezes Bogdan Jancen: - Zapłaciliśmy kwotę 12,5 tysiąca złotych za definitywny transfer Rafała do naszego Klubu. Ogniwo sprzeciwiało się, że trenuje on teraz z nami. Dogadaliśmy się i zapłaciliśmy żądaną przez nich kwotę. Zależy nam na Rafale i wiążemy z nim przyszłość. Staramy się dbać o swoich zawodników jak najlepiej potrafimy. Obiecałem Rafałowi, że zapłacimy każdą kwotę za jego przejście i słowa dotrzymałem. „Ladi” pomoże nam w drodze do mistrzostwa Polski. To bardzo ambitny chłopak, który jest lubiany przez resztę zespołu. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...