RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Ladies wyjeżdżają do Zakopanego

10.02.2011

Mario Ladies Lechia Gdańsk wyjeżdżają na obóz przygotowawczy do rundy wiosennej. Dużo mówiło się o wyjeździe do Tunezji lub Egiptu jednak sztab szkoleniowy zdecydował inaczej.

Trener Janusz Urbanowicz wraz z właścicielem firmy MARIO Mariuszem Grzędą byli już po rozmowach z biurem turystycznym, które miało zorganizować wyjazd Ladies do Tunezji lub Egiptu. Na całą sprawę wątpliwości dotyczące wyjazdu rzuciły sytuacje, które miały miejsce w Egipcie. Chociaż w trakcie załatwiania formalności biura gwarantowały bezpieczeństwo to jednak Urbanowicz nie zdecydował się na takie ryzyko. Wycieczki do innych krajów automatycznie zdrożały dlatego zespół wybrał zgrupowanie w Polsce.

Wreszcie okazało się gdzie na obóz sportowy wyjadą Ladies. Po przeanalizowaniu wszystkich propozycji Lechia wybrała Zakopane. Na obóz do górskiego kurortu drużyna wyjeżdża 1. marca. W stolicy polskich gór odbędzie się tygodniowe zgrupowanie na które pojedzie 35 zawodniczek. Będą podróżowały pociągiem w wagonach z kuszetkami. Oprócz drużyny oraz trenera do Zakopanego pojedzie nowa masażystka rugbistek, która będzie czuwała nad ich zdrowiem.

Janusz Urbanowicz:  - Mamy bardzo komfortowe warunki jednak za wszystko musieliśmy płacić. Nie udało nam się znaleźć ośrodka, który spełniałby nasze wszystkie wymagania. W związku z tym musieliśmy wykupić dodatkowe sztuczne boisko, które kosztuje 450zł za jeden trening. To dużo, jednak dzięki wsparciu firmy MARIO oraz innych sponsorów mamy taką możliwość. Będziemy spali w dwuosobowych pokojach z telewizorem i innymi dogodnościami. W tym samym miejscu mamy wszystkie posiłki. Będziemy również korzystać z gabinetów odnowy biologicznej, żeby jak najlepiej spędzić te 7 dni. Górskie powietrze jest bardzo zdrowe dlatego skorzystamy dodatkowo ze spacerów, żeby się odpowiednio dotleniać. 

Wyjazd jest organizowany przez Lechię Gdańsk. Sponsorem wyjazdu firma MARIO Mariusz Grzęda. Patronem Ladies jest Miasto Gdańsk na czele z Prezydentem Pawłem Adamowiczem. 


lechiarugby.pl

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...