RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Mario Ladies Lechia wyjeżdżają na obóz

01.03.2011

 W poniedziałek o 18.30 z Dworca Głównego w Gdańsku rugbistki MARIO Ladies Lechia wyjechały na tygodniowy obóz przygotowawczy. Już niebawem ruszają pierwsze mecze, do których zespół prowadzony przez panią kapitan Marlenę Mroczyńską chce być w pełni przygotowany. Cel jest bardzo ambitny – zdobyć mistrzostwo Polski. Wyjazd jest z większości sfinansowany przez właściciela firmy MARIO - Mariusza Grzędę. 

 

Obóz sportowy rozpoczyna się od 1 marca w Zakopanem i potrwa 7 dni. Przez ten czas sztab szkoleniowy zorganizuje min. 14 treningów. Ważnym czynnikiem jest również to, że przez cały tydzień rugbistki będą przebywały razem w jednym miejscu. Mariusz Grzęda oraz Janusz Urbanowicz dołożyli wszelkich starań, żeby pierwszy obóz Ladies był profesjonalnie przygotowany. Przed wejściem do pociągu sypialnego rugbistki otrzymają prowiant na drogę, który przygotuje firma cateringowa. 

Na miejscu oprócz morderczych treningów na Ladies czekają atrakcje. Jakie? Organizatorzy nie chcą psuć niespodzianki dlatego nie informują jeszcze o nich.

Tygodniowy obóz drużyny dziewcząt będzie relacjonowany na łamach lechiarugby.pl. Kibice Ladies będą mogli dzień po dniu śledzić poczynania podopiecznych trenera Janusza Urbanowicza.

Dzięki uprzejmości firmy FitMax drużyna otrzymała zapas suplementów oraz odżywek na cały obóz. W stolicy polskich gór panuje ostra zima dlatego właściwe odżywianie oraz odpowiednia dawka witamin wzmocni organizm zawodniczek.

Wyjazd jest sponsorowany przez MARIO Ladies Lechia, miasto Gdańsk oraz Lechię Gdańsk.

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...