RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Treningi taktyczne. Przyjazd reprezentantów Ukrainy

22.03.2011

Seniorzy Lechii Gdańsk powrócili z kilkudniowego zgrupowania, które zakończyło etap ciężkich przygotować do rundy wiosennej. Od poniedziałku biało-zieloni trenują ustawienia, taktykę na sobotni mecz z Posnanią Poznań, który rozpocznie się o godzinie 13.00 na obiektach GOKF.

Obóz w Sulęczynie był dobrym etapem na drodze przygotowań zimowych – podkreśla Karol Hedesz. Okres przygotowawczy przepracowaliśmy najlepiej jak umieliśmy. Wydaje mi się, że już dawno nie byliśmy tak skupieni i zdeterminowani – dodaje.

Trener Grzegorz Kacała oraz Marek Płonka mają w tym roku szeroki wachlarz zawodników. Do zespołu dołączają dodatkowo reprezentanci Ukrainy, którzy w tym roku rozegrali już kilka spotkań w swoich kadrach narodowych z Rosją, Hiszpanią, Portugalią, Rumunią.

Trener Grzegorz Kacała: Od poniedziałku zaczęliśmy treningi taktyczne chociaż już wcześniej pracowaliśmy nad poruszaniem się po boisku oraz nad pewnymi elementami, które wprowadzimy w życie z pierwszym meczem. Będzie to dla nas pierwszy poważny sprawdzian. W środę przylatują zawodnicy z Ukrainy, którzy dołączą do naszych treningów. Zagrają w sobotnim meczu, ale wejdą z ławki rezerwowych. Trenowaliśmy całym zespołem i uważam, że w tym składzie jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do ligi. Ci zawodnicy są dla mnie najważniejsi i oni dostaną szansę rozpoczęcia rundy wiosennej. Wsparcie w postaci zawodników z zagranicy jest jednak konieczne, ponieważ mają oni wiele argumentów, które przydadzą się w tej przeprawie po mistrzostwo Polski. Zapraszam naszych wiernych Kibiców oraz sympatyków sportowych emocji aby przyszli na mecz Lechia – Posnania. Będzie to dobry spektakl. 

źródło: lechiarugby.pl

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...