RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Pomóżmy wspólnie Pawłowi - kibicowi Lechii Gdańsk!

16.03.2010

Powoli mija miesiąc od rozpoczęcia naszej akcji pomocy dla Pawła Wyglądały - kibica Lechii Gdańsk, którego dopadła SEPSA.

"Forsa x2" - tak w skrócie można podsumować miniony tydzień w naszej akcji. Jeden z darczyńców wpłacił 3 tyś złotych (BRAWO) inny zaś (Sławomir Szmal) przekazał na aukcje swoją klubową koszulkę!

W minionym tygodniu znacznie powiększył się stan środków zebranych na pomoc Pawłowi.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dzięki Waszej szczodrości mamy już zebrane ponad cztery tysiące złotych! Nigdy wcześniej na żadną akcję nie udało nam się jeszcze zebrać takiej kwoty a przypomnijmy, że przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się aukcje internetowe, o których napiszę w dalszej części.
Pod tym adresem możecie zobaczyć pełną listę dotychczasowych darczyńców. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim, którzy już wsparli naszą akcję i równocześnie apelujemy do innych by też się przyłączyli.
Konto akcji pomocy dla Pawła Wyglądały

Wpłaty prosimy przesyłać na konto Fundacji Miki Centrum
08 1680 1277 0000 3000 1770 7015 (Invest-Bank SA)
koniecznie z dopiskiem "Dla Pawła" + od kogo

Tych wpłat by nie było, gdyby nie ogromne wsparcie medialne jakiego udzieliły naszej akcji inne strony. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że tak wiele redakcji przyłączy się do apelu serwisu www.Lechia.net (pełna lista tutaj), a to jeszcze zapewne nie koniec, gdyż cały czas próbujemy zainteresować tematem kolejne strony. Cieszymy się też, że wraz z upływem czasu możemy tę listę powiększać.
Piszcie do naszej redakcji, jeżeli kogoś pominęliśmy - nie wszystkie redakcje informują nas o przyłączeniu się do akcji.

Jak wszyscy dobrze wiecie z samej zbiórki ciężko będzie zebrać kwotę, która jest potrzebna by zakupić Pawłowi ARTROMOT-K1 - urządzenie do rehabilitacji.
Koszt tego urządzenia jest spory i wynosi około 16 000 złotych. Ta kwota jest nieosiągalna dla rodziny.

Dlatego też postanowiliśmy zebrać różne ciekawe przedmioty i wystawić je na aukcjach, z których całkowity dochód wspomoże naszą zbiórkę. W chwili obecnej w dalszym ciągu jesteśmy na etapie załatwiania formalności z Allegro. Niestety jest to czynnik od nas niezależny, nie jesteśmy zatem w stanie odpowiedzieć kiedy wystartują aukcje. 

Wydłużający się okres aktywacji konta na Allegro pomaga w zebraniu jeszcze większej ilości gadżetów na aukcje.
Do długiej listy zawierającej m.in. floret Sylwii Gruchały wraz z autografem, medal Leszka Blanika, czy chociażby koszulkę reprezentacyjną Sebastiana Mili w ostatnim czasie dodaliśmy koszulkę Sławomira Szmala (Sławku - dziękujemy za twoje osobiste wsparcie naszej akcji!) oraz zdjęcie reprezentacji piłkarzy ręcznych wraz z autografem Damiana Wleklaka

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...