RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Flagi kibiców Lechii podczas meczu rugby!

07.05.2010

Wczoraj odbyło się spotkanie zarządu RC Lechia Gdańsk z przedstawicielami Kibiców gdańskiej Lechii, którzy na co dzień dbają o oprawę meczów piłkarskich. Dzięki temu niedzielne derby będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wczorajszego spotkania. Rugbistom bardzo zależy na tym aby na ich meczach pojawili się kibice w biało-zielonych szalikach, którzy głośno dopingują swoją drużynę – podkreśla prezes RC Lechia Bogdan Jancen. - Zawodnicy Lechii rywalizują z najlepszymi drużynami w ekstralidze nie tylko dla własnej przyjemności, ale również po to aby gdańszczanie byli z nich dumni – dodaje.

Kapitan Sławomir Kaszuba – zapraszamy wszystkich Kibiców na ten szczególny, bardzo ciężki mecz. Damy z siebie wszystko, żeby wygrać na Traugutta. Mamy przecież najlepszych Kibiców w Polsce!

Derby Lechia – Arka rozpoczną się o godz. 14.30 na głównej płycie stadionu przy ulicy Traugutta 29. Wstęp na imprezę jest wolny. Już od godz. 9.00 rusza festyn dla dzieci i młodzieży (dmuchane zamki, klaun, teatrzyk dla dzieci, szczudlarze, gdy i zabawy).

  • Mecz zorganizowany przez:
  • Miasto Gdańsk, RC Lechia Gdańsk
  • Sponsor główny:
  • Firma Sour Neptun Gdańsk


autor: Łukasz Jurczak "Szpila" 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...