RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Antykor-Cup oraz Mario-Cup już w sobotę!

15.05.2010

W najbliższą sobotę odbędzie się w Gdańsku turniej o puchar Antykor-Cup oraz Mario-Cup dla dzieci i młodzieży. Rywalizacji i rugby na dobrym poziomie nie zabraknie!

Trener grup młodzieżowych oraz Ladies Janusz Urbanowicz zainicjował turniej dla najmłodszych rugbistów oraz dziewcząt do lat 18-tu. Udział w imprezie potwierdziło 7 drużyn z całej Polski: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Ogniwo Sopot, Tur Chojnice, Alfa Bydgoszcz, Orkan Sochaczew, oraz szkoła numer 10 z Gdyni. 

Zapowiada się sportowy dzień z rugby, ponieważ pierwszy gwizdek usłyszymy już o 9.30. Turniej zostanie przeprowadzony na terenie GOKF, wstęp jest wolny.

 

Janusz Urbanowicz – nie jest to pierwszy turniej jaki organizujemy dla dzieciaczków oraz dziewczyn. Chcemy jednak aby był on wyjątkowy, ponieważ udział w nim potwierdziło aż 7 drużyn. Dzięki uprzejmości sponsorów możemy zaproponować dwa oficjalne puchary Antykor-Cup oraz Mario-Cup. Drużyny, które okażą się najlepsze w swoich kategoriach zostaną nimi uhonorowane. Zapraszam na ten piknik rugby. Jak zwykle nasz przyjaciel Mieciu Kaczorowski dołożył starań i wzbogacił naszą ofertę kulinarną.

Faktycznie tego dnia będziemy mięli do czynienia z piknikiem, ponieważ organizatorzy zadbali o ciepłe posiłki, napoje, przekąski oraz… pieczonego świniaka! Będzie to prawdziwa uczta dla wszystkich uczestniczących w turnieju.

 

Kategorie wiekowe

  • Mini-żak: start 9.30
  • Żak: start 9.30
  • Młodzik: 11.30
  • Dziewczęta: start 14.30

Start turnieju: 9.00
Zakończenie: 17.0 (przewidywalny czas)
Miejsce: ul. Grunwaldzka 244, boisko RC Lechia, GOKF


Szczególne podziękowania dla firmy MARIO, ANTYKOR, Mariusza Gniecha oraz Mieczysława Kaczorowskiego.

- Sponsor główny RC Lechia: Sour Neptun Gdańsk, Miasto Gdańsk - 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...