RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Pechowy wynik. Nieznacznie lepszy mistrz Polski

31.05.2010

Lechia zagrała swój najlepszy mecz w tym sezonie. Postawa podopiecznych trenera Grzegorza Kacały oraz Marka Płonki napawa optymizmem. Niestety tego dnia o wygranej zadecydował kopacz Budowlanych.

Lechiści pojechali do Łodzi już w piątek. Przygotowywali się do meczu z mistrzem Polskim z wzmocnieniami z Francji. Był to bowiem pierwszy trening z Francuzami oraz Michałem Krużyckim.

Trener Grzegorz Kacała: Zagraliśmy bardzo dobre zawody. Zespołowo. Ofensywnie i bardzo dobrze w obronie. Budowlani jednak mieli Stępnia, któremu zawdzięczają zwycięstwo. On był atutem Budowlanych, ponieważ we wszystkich innych elementach to my byliśmy lepsi. Brakowało jednego karnego... To już przeszłość. Gratuluję Budowlanym zwycięstwa, grali bardzo ambitnie i do samego końca. Teraz Lechia skupia się na meczu z Arką. Liczę na to, że z Budowlanymi raz jeszcze się spotkamy w tym sezonie.

"- Nie lubię mówić, że o wyniku decyduje szczęście, ale po końcowym gwizdku sędziego uklęknąłem i ucałowałem ziemię, bo tego dnia ktoś chyba musiał nad nami czuwać - cieszy się Żórawski"

"Nie da się ukryć, że łodzianie w pojedynku z mocarzem z Wybrzeża mieli sporo sportowego szczęścia, ale, jak wiadomo, szczęście sprzyja lepszym."

źródło:

fragmenty cytatów ze strony Budowlanych Łódź.
 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Lechia ...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...