RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Mecz na szczycie w Łodzi

29.10.2010

Najbliższy weekend to dla fanów rugby spełnienie marzeń. Spotkają się bowiem najsilniejsze drużyny ligi, które stoczyły z sobą pojedynek o tytuł mistrza Polski. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź podejmą na swoim boisku Lechię Gdańsk.

- Zdajemy sobie sprawę z powagi meczu. - mówi Krzysztof Serafin – Ale będziemy walczyć, gdyż wciąż mamy szansę na pierwsze miejsce w lidze, a to nas bardzo interesuje. Gramy u siebie – to zdecydowanie nasz atut, ale zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy faworytami. Lechia nie przegrała żadnego meczu w lidze, ale będziemy się starać sprawić niespodziankę i zwyciężyć.

Trener Krzysztof Serafin zapowiada następujący skład: Michał Królikowski, Sebastian Stolarz, Tomasz Grabski, Marek Mirosz, Dominik Fortuna, Michał Mirosz, Kacper Ławski – kapitan, Merab Gabunia, Łukasz Żórawski, Tomasz Grodecki, Bartłomiej Szczukocki, Tomasz Stępień, Sebastian Łuczak, Dariusz Kaniowski, Tomasz Kozakiewicz.

Spotkanie miało rozpocząć się w sobotę 30.10 o godzinie 14:00, ale przeciwnicy poprosili o przesunięcie meczu na godzinę 15:00, a jako gospodarze wykazaliśmy się gościnnością i przystaliśmy na prośbę Lechii.

Oczywiście stadion będzie przygotowany zgodnie z naszym wcześniejszym założeniem, a dla wszystkich którzy pojawią się już o godz. 14:00 przygotowujemy różne atrakcje.

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...