RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

40 punktów rugbistów Budowlanych

16.03.2010

Rugbiści Blachy Pruszyni Budowlani rozegrali kolejny mecz sparingowy. Na boisku ChKS ze sztuczną trawą łodzianie pokonali lidera I ligi Budowlanych Lublin 40:10.


Punkty dla łodzian zdobyli: Dułka i Łuczak po 10, Kaniowski, Kozakiewicz, Stępień i Matyjak po 5. Najładniejszą akcję pojedynku przeprowadzili Tomasz Grodecki i Sebastian Łuczak. Podanie było tak szybkie i zaskakujące, że całkowicie zaskoczyło broniących własnego przedpola rywali.

Trener Mirosław Żórawski, który tym razem wystąpił w roli sędziego, miał sporo krytycznych uwag pod adresem swoich podopiecznych. Budowlani wystąpili bez sześciu czołowych graczy, którzy są na zgrupowaniach kadr narodowych. Zmiennicy nie spisali się na miarę oczekiwań.

- Dzisiejsza analiza tego meczu na video będzie bardzo burzliwa- twierdzi szkoleniowiec. Mistrzom Polski nie wypada popełniać aż tylu prostych błędów.

20 marca o godz. 14 łodzianie zagrają w Sopocie rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Ogniwem. Pojedynek będzie formalnością, wszak pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Budowlanych 89:0. Tydzień później w Łodzi o godz. 15 na stadionie przy ul. Górniczej obie drużyny spotkają się w premierze ligowej wiosny.

autor: (P)
 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...