RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Powtórzyć sukces z ubiegłego sezonu

19.03.2010

Jak wiadomo, w minionym sezonie zdobyliśmy w polskim rugby właściwie wszystko, co było do zdobyciaprzypomina Maciej Pabjańczyk, kapitan drużyny Blachy Pruszyński Budowlani Łódź.


Osiągnięcie podobnego celu przyświeca nam również w tym roku. Dlatego wylewaliśmy siódme poty na treningach, jak i w grach kontrolnych,aby osiągnąć odpowiedni poziom formy. Pierwszym naszym poważniejszym przetarciem przed rozpoczęciem sezonu ligowego będzie sobotni mecz rewanżowy (jeżeli dopisze pogoda) z Ogniwem Sopot o Puchar Polski na wyjeździe.

Właściwie to już zapewniliśmy sobie awans do następnej rundy w tej prestiżowej imprezie, ponieważ u siebie wygraliśmy na jesieni 89:0. Ogniwo nie ma najmniejszych szans, aby tę stratę odrobić. Ale zapewniam, że my przystąpimy do sobotniego pojedynku bardzo silnie zmotywowani. Będzie to przecież dla nas próba generalna przed rozpoczynającymi się za tydzień mistrzostwami Polski. Musimy więc dać z siebie wszystko w meczu pucharowym z Ogniwem, aby utrwalić wcześniej wyuczone założenia taktyczne, nie mówiąc o samej budowie cech motorycznych.

autor: (M. ST.) 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...