RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

III memoriał im. Mirosława Wojtani zakończony

26.04.2010

Do późnych godzin poobiednich trwała rywalizacja drużyn w III Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży do lat 15 (grupa środkowo wschodnia) będącym jednocześnie III Memoriałem im. Mirosława Wojtani.


Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł zespół Budowlanych Łódź, który w poszczególnych kategoriach wiekowych zajął miejsca : w mini żaku region: II, memoriał: IV, w żaku: I w regionie i I w memoriale, w młodziku: I w regionie i I w memoriale.

Za najlepszych zawodników uznano w mini żaku Huberta Lewandowskiego z Ozorkowa, w żaku Piotra Walczaka z Budowlanych Łódź i w młodziku Patryka Reksulaka z Budowlanych Łódź. Najlepszą zawodniczką była 10 letnia Sylwia Grudzień z Feniksa 10 Starachowice.

Ogółem w turnieju wystartowało 31 zespołów dziecięcych. Niestety dzień przed zawodami zrezygnowali z udziału (cztery ekipy) górale z UKS Gorce Raba Niżna, nie dotarł również zespół młodzików z Lublina. Mimo to na boiskach wystąpiło ponad 400 dziewcząt i chłopców. Cel memoriału został osiągnięty: uczciliśmy pamięć Mirka a dzieci rywalizowały z rówieśnikami z całej Polski.

Do zobaczenia podczas IV Memoriału im. Mirosława Wojtani za rok.

Oficjalne wyniki ukażą się po otrzymaniu ich od sędziego głównego zawodów pana Bogdana Pietraka.
 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...