RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Przetarcie Budowlanych przed grą o mistrzostwo Polski

15.05.2010

W sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Górniczej w Łodzi sensacji nie będzie, ale i tak trzeba się wybrać na mecz, bo może paść rekord.


Otóż mistrzowie Polski i liderzy tabeli ekstraligi rugby zawodnicy drużyny Blachy Pruszyński Budowlani podejmować będą ostatnią w tabeli Posnanię. Nawet gdyby nie było rekordu, to można być pewnym, że widowiskowych akcji nie zabraknie. Podopieczni trenera Mirosława Żórawskiego szlifują formę przed nadchodzącym szczytem ligowym. 29 maja u siebie grać będą z Lechią Gdańsk, a 5 czerwca w Gdyni z Arką. To będą starcia! Mecz z Posnanią jest natomiast doskonałym przetarciem przed tymi ekscytującymi spotkaniami.

Do drużyny wróci reprezentant Polski Kacper Ławski. Zadebiutuje Szczepan Stępień. Niektórym trener Żórawski da odpocząć.

W ten weekend na stadionie Ogniwa w Sopocie odbędzie się kolejny międzynarodowy turniej mistrzostw Europy siódemek. W kadrze są nasi reprezentanci: Krzysztof Justyński z Brygady Bałuty Rugby Club Łódź, a także Rafał Similski i Daniel Wasielewski (obaj z Włókniarza Zgierz).

autor: Dariusz Kuczmera 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...