RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

OOM: po wieczornej odprawie

15.07.2010

Zgodnie z planem, Posnania przed wieczorem dotarła do Gubina. Zanim odbyła się konferencja techniczna, ekipa zakwaterowała sie i zjadła pyszną kolację. 

Nie bez powodu, kierownictwo wybrało za miejsce zakwaterowania, tę samą bursę, z komfortowymi warunkami, ciszą, spokojem i wspaniałą obsługą.

Zgodnie z planem, wieczorem odbyła się odprawa, na której zweryfikowano wymagane dokumenty i ustalono szczegóły na pierwszy dzień zmagań.

Oto skład naszej reprezentacji na OOM: Patryk Bandurski, Michał Bartosz, Patryk Bąkowski, Kamil Nawrot, Jacek Jóżwiak, Bartosz Tandecki, Michał Wrona, Wojciech Cieślewicz, Przemysław Płotkowiak, Wojciech Kapustka, Hugon Noszczyk, Wojciech Anioła, Adam Szymkowiak, Jonasz Dudek, Daniel Gdula, Piotr Luboński, Wojciech Rybacki, Joachim Mydlak, Sebastian Gruszczyński, Jacek Orłowski, Przemysław Szczerkowski.
Jutro zaraz po wczesnym śniadaniu, Posnania udaje się na stadion olimpijski w Gubinie (tu, podczas IO w 1936 roku, rozgrywano WKKW!), gdzie punktualnie o 10:00, przystapi do pierwszego pojedynku.

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Posnani...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...