RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Budowlani wyróżnieni na Gali Sportu

17.01.2011

14.01.2011 odbyła się Gala Sportu Lubelskiego i ogłoszenie wyników 49. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego na najlepszych i najpopularniejszych sportowców województwa.

Wśród wyróżnionych znaleźli się również przedstawiciele naszego Klubu. W wystąpieniu otwierającym uroczystość Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman wymienił trzy najlepsze kluby regionu, w tym Budowlanych Lublin, których komplementował za odnoszone sukcesy i szkolenie oparte na wychowankach.
Klub został wyróżniony w trzech różnych kategoriach. W kategorii „sport młodzieżowy”, za zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów, wyróżnienie odebrał prezes klubu i trener zespołu Krzysztof Okapa. W kategorii „drużynowy sukces roku” wyróżnienie, za awans do ekstraligi rugby, odebrał szkoleniowiec zespołu Piotr Choduń. W kategorii „nadzieje” wśród dziesięciu zawodników różnych dyscyplin, wyróżnienie otrzymał Rafał Szrejber.

Na Gali były także jeszcze inne „rugbowe” akcenty. Wśród wyróżnionych najlepszych … golfistów województwa lubelskiego znalazł się Paweł Czerwonka, wieloletni zawodnik naszego klubu (65 występów w lidze). Jedną z nagród w kategorii „sport niepełnosprawnych” wręczał Dariusz Augustyniak, były zawodnik Budowlanych i reprezentant Polski (179 meczów rozegranych w lidze, 497 zdobytych punktów).

Gratulując udanego roku 2010, liczymy, że obecny nie będzie gorszy, a medal mistrzostw Polski pozwoli wprowadzić do dziesiątki jubileuszowego 50. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego naszego zawodnika. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

Budowla...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...