RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Nowy regulamin i coś dla instruktorów

10.06.2010

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia sezonu 2009/2010, jednak już teraz rozpoczynają się prace nad przepisami i regulaminami rozgrywek, które rozpoczną się jesienią.

Dlatego wszystkie Okręgowe Związki Rugby oraz Kluby uczestniczące w rozgrywkach proszone są o przesyłanie wszelkich uwag i sugestii dotyczących systemu rozgrywek, terminarzy oraz przepisów obowiązujących w poszczególnych kategoriach wiekowych. Na pisemne propozycje (mail, fax, tradycyjna poczta) oczekujemy w biurze Związku do 25 czerwca br.

Przypominam też, że tylko tydzień pozostał trenerom zainteresowanym objęciem kadry narodowej seniorów lub kadry juniorów na złożenie stosownej oferty. Jej szczegóły zawiera wpis z 13 maja br.

Poprzedni apel do kandydatów na instruktorów rugby (26.05., zakładka komunikaty) przyniósł niezłe rezultaty. Do dzisiaj mamy zarejestrowanych stronie Szkoły Wyższej Pawła Włodkowica już 15 kandydatów! Warto przypomnieć, że Ogólnopolski Program Kształcenia Kadr Sportowych to największy w Europie projekt edukacyjny w zakresie kształcenia kadr sportowych finansowany ze środków Unii Europejskiej. Liderem projektu jest Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku. Partnerami przedsięwzięcia są: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Towarzystwo Naukowe Płockie. Projekt realizowany jest w pięciu miastach – Płocku, Białymstoku, Krakowie (rugby), Wałczu, Wrocławiu. Rejestracja kandydatów na stronie <www.sport.wlodkowic.pl> trwać będzie do 13 czerwca, więc wszyscy chętni mają jeszcze szanse znalezienia się w gronie kandydatów.

Część ogólną kursu instruktora sportu uruchamia też Lubelska Unia Sportu. W Zamościu, w dniach 27.06.- 04.07.2010 r. będzie można ją ukończyć pod warunkiem posiadania minimum średniego wykształcenia. Koszt 400 zł. Więcej informacji u koordynator kursu: Barbara Marciniak - tel.: 507 197 538, e-mail: bmarciniak.kursy@wp.pl, gg: 3554498.
 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...