RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Bilety na RWC 2011

28.06.2010

Do federacji europejskich trafiła informacja o cenach biletów na mecze w finałach RWC 2011 możliwych do zamówienia przez poszczególne Związki, których reprezentacje nie uczestniczą w turnieju rogrywanym w Nowej Zelandii pomiędzy 9 września a 23 października 2011 r.

Jednocześnie przypomniano, że pula tych biletów przeznaczona jest wyłącznie dla osób czynnie wspierających Federacje i rugby w tych krajach, a Związki ponoszą pełną odpowiedzialność za zachowanie się tych osób oraz gwarantują, że bilety nie trafią do otwartej sprzedaży.

Dlatego do 30 lipca br. wszyscy zainteresowani nabyciem biletów tą drogą winni przesłać do biura Związku pisemne zamówienie zawierające: liczbę biletów na poszczególne mecze mistrzostw wraz z imienną listą osób dla których są zamawiane oraz oświadczenie o gotowości do zapłaty za zamówione bilety do 15 grudnia br.
Wszyscy inni kibice rugby mogą też próbować nabyć bilety w sprzedaży publicznej poprzez oficjalnych "travel agent" lub uruchomioną nieco poźniej stronę www.rugbyworldcup.com (tą drogą każdy będzie mógł zakupić maksymalnie 4 bilety). 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...