RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Ważne przypomnienie dla klubów

30.07.2010

Choć sezon urlopowy w pełni, działacze klubowi winni już skupić swoją uwagę na startujących za niespełna miesiąc (21 sierpnia) rozgrywkach. Zgodnie z wcześniejszą informacją do 10 sierpnia br. do biura Związku winny trafić listy zawodników wraz z licencjami lub wnioskami licencyjnymi oraz wymaganymi załącznikami (w przypadku braku miejsca na wpis w aktualnej licencji niezbędne jest przesłanie aktualnego zdjęcia!).

Obok listy klub winien też jasno zadeklarować w jakich rozgrywkach zamierza wystartować w sezonie 2010/2011. Zgodnie z decyzją Zarządu (wskutek powstałych zaległości w opłatach licencyjnych) odebranie dostarczonych licencji będzie mogło nastąpić dopiero po dokonaniu stosownej opłaty zgodnej z obowiązującymi przepisami (stawki obowiązujące w sezonie 2010/2011: Ekstraliga - 50,- zł, Ekstraliga rugby 7 i I liga - 30,- zł, Polska Liga Rugby 7 i II liga - 15,- zł, Kobiety i młodzież - 10 zł, Obcokrajowcy - 1000,- zł, Zawodnicy wracający do gry po odbyciu kary za stosowanie niedozwolonego dopingu - 2000,- zł. Utrzymano też opłatę w wysokości 5,- zł dla każdego z zawodników ponad 30 w drużynie seniorów).

Przypominam też, że 10 sierpnia to także ostateczna data zgłoszeń do rozgrywek o Puchar Polski oraz uczestnictwa w planowanym na 18 sierpnia spotkaniu przedstawicieli Klubów (prezes + trener) z władzami Związku oraz trenerami kadr narodowych, natomiast do 7 sierpnia gospodarze spotkań pierwszej kolejki Ekstraligi winni wskazać dzień i godzinę rozpoczęcia meczu. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...