RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

OKKW w Bornym Sulinowie

08.09.2010

Staż w Zakopanem przeszedł już do historii, teraz najmłodsi zawodnicy pozostający w szkoleniu centralnym spotkają się na Ogólnopolskiej Konsultacji Kadr Wojewódzkich, która zgodnie z wcześniejszą informacją przekazaną do Wojewódzkich Stowarzyszeń Kultury Fizycznej odbędzie się w dniach 23-26.09.2010 r. w Bornym Sulinowie.

Udział w niej weźmie 110 zawodników z roczników 1994-1995, wchodzących w skład kadr wojewódzkich. W wypadku braku możliwości przyjechania zawodnika z podstawowego składu, należy zastąpić go rezerwowym umieszczonym na oficjalnej liście reprezentacji województwa w rugby. Do związku wpłynęła w terminie tylko jedna oferta organizacji tej akcji.

Szczegółowych informacji na temat zakwaterowania i wyżywienia, udziela pani Iwona Grabiec, organizator konsultacji (kontakt, telefon komórkowy: 692 450 215, mail: iwonagrabiec@wp.pl) Tam też należy kierować zamówienia z rezerwacją miejsc. Zgodnie z ustaleniami z narad trenerskich na wiosennych OKKW, trenerów kadr wojewódzkich prosi się o dołożenie wszelkich starań i uzupełnienie składu kadry szkoleniowej o trenerów, instruktorów pracujących z kadetami i młodzikami w klubach danego regionu. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...