RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Udana konsultacja U20

14.12.2010

Bardzo udana konsultacja dla młodych zawodników pierwszej piątki młyna odbyła się w weekend w Warszawie. Dopisała frekwencja, nie dojechali tylko dwaj zawodnicy Orkana Sochaczew - bez powiadomienia trenera.

Odbyły się dwa treningi. W sobotę - ergometry i siłownia, zawodnicy wykonali wiele ćwiczeń przydatnych w kształtowaniu prawidłowej pozycji w młynie zwartym. W niedzielę trening został w przeprowadzony w hali LA , w pierwszej części ćwiczono w parach prawidłową pozycję związania się, później w piaskownicy do skoku w dal wielokrotnie, w różnych ustawieniach zawodnicy I i II linii U-20 wiązali się z seniorską pierwszą piątką w składzie: Gołąb, Kisiel, Chróściel, Jędral J., Powałka.

Wiele uwag dotyczących prawidłowego ustawienia się w I linii przekazał doświadczony, były filar AZS-AWF Jarosław Domański. Powinno to zaprocentować efektywniejszym wiązaniem się w młynie w rundzie wiosennej. Zawodnicy podkreślali chęć uczestniczenia w przyszłości w tego typu akcjach. Wydaje się, że potrzeba tego typu akcji jest oczywista bowiem należy zwrócić baczną uwagę na młodych zawodników, którzy mogliby w niedalekiej przyszłości grać w kadrze na pozycjach 1-5. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...