RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Sprzęt dla młodych adeptów

21.12.2010

W wielu klubach odbyły się już wigilijne spotkania, inne planują je w najbliższych dniach, a nastrój przedświąteczny wkrada się do całego polskiego rugby. Na opłatkowym spotkaniu zawodników warszawskiego AZS-AWF obecni byli przedstawiciele Związku uczestniczący w licencyjnym szkoleniu trenerów, z trenerem kadry seniorów Tomaszem Putrą na czele.

O szczegółach spotkania zawodników i działaczy Lechii można poczytać na http://lechiarugby.pl/content/view/1633/1/, o innych z pewnością będziemy jeszcze informować.

Tymczasem przed Świętami kluby przodujące w szkoleniu dzieci i młodzieży mogą za pośrednictwem Związku odebrać sprzęt zakupiony ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dotychczas odebrały go tylko: Dragonia Mosina, Pogoń Siedlce i Budowlani Lublin. Niebawem trafi do Budowlanych Łódź, Posnanii, UKS Jantar Pruszcz Gdański, Czarnych w Bytomiu i UKS Koziołki i Jerzykowice - klubów, które odesłały stosowne wnioski i protokoły.

Ciągle natomiast czekamy na dokumenty UKS Gorce Raba Niżna, Lechii Gdańsk, Orkana Sochaczew, Ogniwa Sopot, Arki Gdynia, UKS Tur Chojnice i UKS przy SP w Czeczewie umożliwiające przekazanie sprzętu. Jeśli dotrą w najbliższych dniach możliwe będzie odebranie sprzętu przed Świętami, jeśli natomiast nie dotrą przed końcem roku piłki, odbijacze i pozostały sprzęt będą musiały zostać zwrócone... 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...