RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Konferencja trenerska w Gdańsku

01.03.2011

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (wpis z 11 stycznia 2011 w zakładce komunikaty), w dniach 04-06 marca, odbędzie się konferencja trenerska z udziałem trenera IRB, Francuza Thomasa Darracqa.

Uczestnicy (zgłaszani do końca ubiegłego tygodnia), spotykają się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 244, w kompleksie GOKF - gdzie odbywać się będą wszystkie zajęcia, jak też zarezerwowano nocleg dla przyjezdnych (jego koszt pokryje PZR).

Szkolenie rozpocznie się w piątek o godzinie 15:30, a zakończy w niedzielę o godzinie 11:00. Ponieważ nasz gość specjalny jest bezpośrednio zaangażowany w pracę z reprezentacjami Kogutów, w trakcie trwającego Turnieju 6 Narodów, szczegółowy program zostanie przedstawiony mailem w środę. Również do środy (2 marca), Kierownik Wyszkolenia prosi o potwierdzenie (szkolenie@pzrugby.pl) uczestnictwa, według aktualnej na dziś listy: 1.Mateusz Nowak, RC Częstochowa, 2.Michał Krzypkowski, RC Częstochowa, 3.Mateusz Boruta, Sparta Jarocin, 4.Marek Szendzielorz, RC Ruda Śląska, 5.Mariusz Świerczyński, RC Ruda Śląska, 6.Aleksander Oleszczuk, RC Ruda Śląska, 7.Wojciech Kołodziej, RC Ruda Śląska , 8.Marcin Kuciapski, Sparta Żychlin, 9.Jarosław Hodura, Ogniwo Sopot, 10.Andrzej Kopyt, AZS PWarszawska, 11.Jan Kulig, POZR, Lechia Gdańsk, 12.Krzysztof Krzewicki, Lechia Gdańsk, 13.Janusz Urbanowicz, Lechia Ladies Gdańsk, 14.Daniel Kowalski, Flota Gdynia, 15.Tomasz Klajnert, Szerszenie Toruń, 16.Clement Graeveraux, Szerszenie Toruń,17.Yoann Marion, Szerszenie Toruń, 18.Kamil Poprawa, AZS URzeszowski, 19.Piotr Zeszutek, Ogniwo Sopot, 20.Krzysztof Wojterski, Olimpia Elbląg, 21.Krzysztof Cichacz, RC Grudziądz, 22.Jędrzej Zielaskowski, RC Grudziądz, 23.Sebastian Osyka, RC Grudziądz, 24.Rafał Matczuk, Flota Gdynia, 25.Jarosław Gwozdecki, Flota Gdynia, 26.Bartkowiak Mateusz, Flota Gdynia, 27.Jastrzębski Dominik, AZS AWFiS Gdańsk, 28.Kornel Tadejewski, AZS AWFiS Gdańsk, 29.Mateusz Bartkowiak, AZS AWFiS Gdańsk, 29.Piotr Kembłowski, RC Częstochowa, 30.Hubert Bedyński, Sparta Jarocin, 31.Tomasz Kutyba (lub Marek Gromala), Biało-Czarni Nowy Sącz, 32.Tomasz Goliński, Biało-Czarni Nowy Sącz, 33.Grzegorz Goliński, Biało-Czarni Nowy Sącz, 34.Tadeusz Janik, Biało-Czarni Nowy Sącz.

Osoby, które do środy nie potwierdzą pisemnie swej obecności będą musiały liczyć się z koniecznością pokrycia kosztów noclegów we własnym zakresie. 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...