RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Spotkania środowiskowe w polskim rugby

16.03.2010

 Z inicjatywy Kierownika Wyszkolenia i przy finansowym wsparciu PZR, 6 marca w Chojnicach spotkali się przedstawiciele klubów uczestniczących w rozgrywkach "siódemkowych" wszystkich szczebli.

Gośćmi narady byli też członkowie Zarządu PZR, Andrzej Stępień i Bogdan Pietrak, a także Komisarz rozgrywek rugby 7, z ramienia Związku, Ireneusz Pietrak. Razem obecne były 32 osoby. Najważniejszym efektem spotkania było powołanie ciała doradczego Zarządu PZR, odpowiedzialnego za koordynowanie działań na polu rugby 7, w kontekście nominacji olimpijskiej. Zebrani zgodnie postanowili wybrać z grona obecnych, grupę najbardziej odpowiedzialnych, zaangażowanych i godnych zaufania osób, które zostaną przedstawione Zarządowi PZR do zaaprobowania. Ostatecznie zgłoszono siedem nazwisk (kilka osób odmówiło), które przegłosowano blokiem: Andrzej Stępień, Ireneusz Pietrak, Dariusz Żmuda- Trzebiatowski (Tur Chojnice), Daniel Kowalski, Zbigniew Grądys (BBRC Łódź), Artur Pszczółkowski (Arka Rumia) i Aleksander Oleszczuk (RC Ruda Śląska). W przerwie ta grupa usiadła do wspólnej dyskusji i następnie sformułowała kolejne wnioski, między innymi, aby wszystkie sugestie, propozycje, kierować na adres dyrektora Floty Gdynia: info@wksflotagdynia.pl.
 

Już w najbliższy czwartek, 18 marca dojdzie do kolejnego spotkania z przedstawicielami klubów Ekstraligi i I ligi rugby. W siedzibie Związku, przy ulicy Marymonckiej poglądy będą mogli wymienić Prezesi najsilniejszych aktualnie polskich klubów, a głównymi tematami spotkania będą m.in.: współpraca na linii kadra narodowa - kluby, problemy dopingu w sporcie, optymalizacja rozgrywek klubowych, działania marketingowe popularyzujące rugby w Polsce. Dyskusja rozpocznie się o godzinie 12.00, i kontynuowana będzie po przerwie obiadowej (14.30-15.15) do godziny 17.00.

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...