RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Sportowe wakacje z rugby 2010 w Mrzeżynie.

28.03.2010

Ponownie w tym roku Polski Związek Rugby organizuje akcję "Sportowych wakacji z rugby" dla najmłodszych rugbistów z całej Polski, która tym razem odbędzie się w Mrzeżynie - miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Szczecińskim.

Nowością tegorocznego planu szkolenia jest powołanie 30 zawodników z rocznika 1996 (starszy rocznik młodzika na sezon 2010/2011) z różnych klubów, którzy w czasie sportowych wakacji trenowaliby w jednej grupie. Objęcie centralnym programem treningowym tej grupy ma na celu przygotowanie zawodników do gry w wyższej kategorii wiekowej oraz do szkolenia w kadrach narodowych.
 

 • 1.Termin: 15-28.08.2010 tj. 13 osobodni. Koszt pobytu: 65 zł. za osobodzień, to jest 845 zł. za 13 dni pobytu (w części będzie dofinansowany przez Polski Związek Rugby ze środków budżetowych).
 • 2.Zakwaterowanie i wyżywienie: Ośrodek wypoczynkowo - kolonijny "Barkus", domki z pełnym węzłem sanitarnym, stołówka na terenie ośrodka.
 • 3.Planowana liczba uczestników: liczba miejsc z dofinansowaniem: 140 osób (30 młodzików z rocznika 1996 i 110 uczestników z pozostałych młodszych roczników), liczba miejsc bezpłatnych dla trenerów/opiekunów: 10 osób.
 • 4.Program pobytu: a/część sportowa: treningi rugby: boisko trawiaste, gry i zabawy uzupełniające: boisko typu "ORLIK"; b/część rekreacyjna: plaża i strzeżone kąpielisko morskie, organizacja ogniska, spacery i marszobiegi w lesie; c/część turystyczna: rejs statkiem "Czerwony Szkwał", wycieczki: pomnik zaślubin Polski z Morzem, osada rybacka, wycieczka do Kołobrzegu: latarnia morska, muzeum Oręża Polskiego, spacer lasem kołobrzeskim, wycieczka do Trzebiatowa: rynek Starego Miasta, pałac, baszta, mostu na rzece; d/autokar do przejazdów w ramach programu, opieka ratownika, opieka lekarska.
 • 5.Charakterystyka zgłaszanych uczestników. W zgłoszeniu należy wyraźnie podać ilość zawodników z rocznika 1996 i ilość pozostałych zawodników w podanymi latami urodzenia. Listy imienne będą potrzebne dopiero po przyznaniu miejsc i potwierdzeniu ich wykorzystania.
 • a/ rocznik: 1996 (starszy rocznik młodzika) - łącznie 30 osób, do grupy młodzików, którzy będą trenować w jednej grupie, zawodnicy są zgłaszani przez trenerów klubowych, powinni charakteryzować się bardzo dobrą sprawnością ruchową i umiejętnościami techniki indywidualnej.
 • b/ roczniki: 1997 (młodszy rocznik młodzika), 1998-1999 (żacy), 2000-2001 (mini żacy) - łącznie 110 osób, zawodnicy z predyspozycjami i zamiłowaniem do aktywności ruchowej.
 • c/ istnieje możliwość zgłoszenia zawodników za pełną odpłatnością (po za limitem 140 uczestników) z wszystkich w/w kategorii wiekowych.
 • 6. Termin zgłoszeń i przyznania miejsc. Zgłoszenie liczby uczestników do Polskiego Związku Rugby - do 10 maja 2010 r., podział i przyznanie miejsc dla uczestników i opiekunów - do 30 maja 2010 r., potwierdzenie wykorzystania przyznanych miejsc i przesłanie list uczestników Polskiego Związku Rugby - : do 20 czerwca 2010 r.

Uwaga !!! Wszyscy zainteresowani udziałem w akcji proszeni są o kontakt z biurem Związku w celu uzyskania szczegółowych informacji i pozyskania Regulaminu Sportowych Wakacji na rok 2010 oraz innych wymaganych dokumentów (karta uczestnika, wykaz kadry szkoleniowej). 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
 • PZR
 • Warszawa, PL
 • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...