RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Top 60 na O.K.K.W. w Człuchowie

06.05.2010

Już dziś rozpoczyna się kolejne spotkanie kadetów z całej Polski. 

W Człuchowie w grupie Top 60 znajdą się:
Grupa rocznik 1993: Mazowsze - 1.Wawrzyńczak Piotr 2.Ojdowski Michał 3.Rakowski Radek 4.Jaworski Artur (Orkan Sochaczew); 5.Kacaliński Paweł 6.Mańkowski Tomasz 7.Kostałkowski Sebastian (Skra Warszawa); 8.Grygułło Wojciech (AZS AWF Warszawa); 9.Czyżak Damian 10.Szupłak Gerard 11.Lament Mateusz 12.Jaworski Paweł (Pogoń Siedlce); rezerwa: Mateusiak Patryk (Pogoń Siedlce), Szczęsnowicz Marcin (Skra Warszawa), Marcinkowski Adam (Orkan Sochaczew), Jedliński Jakub (AZS AWF Warszawa), Zahorański Bartosz (Skra Warszawa); Pomorze - 1.Bloch Patryk 2.Malczewski Piotr (Tur Chojnice); 3.Szarmach Bartłomiej 4.Subocz Igor 5.Karol Wojciech 6.Chamczyk Dawid 7.Nosowicz Jakub (Ogniwo Sopot); 8.Bysewski Radosław 9.Barszcz Łukasz (Arka Rumia); rezerwa: Mikłaszewicz Marcin (Ogniwo Sopot), Topolewski Mateusz (Tur Chojnice), Michalak Damian (Lechia Gdańsk); Łódzkie - 1.Kociński Jan 2.Czerniak Łukasz 3.Wilk Adrian (Budowlani Łódź); Wielkopolska - 1.Jóźwiak Jacek 2.Bandurski Patryk 3.Gruszczyński Sebastian 4.Tandecki Bartosz (Posnania); rezerwa: Bąkowski Patryk (Posnania); Małopolskie - 1.Gołębiowski Grzegorz (Juvenia Kraków); rezerwa: Skolarus Michał, Knowa Jarosław (UKS Gorce Raba Niżna), Hronowski Jakub (Biało-Czarni Nowy Sącz); Lubelskie - 1.Szczepański Krzysztof 2.Dzioch Marcin (Budowlani Lublin); rezerwa: Paluch Oskar, Markiewicz Paweł, Filipczak Kacper (Budowlani Lublin); Śląskie - 1.Klama Krzysztof 2.Dulko Marcin 3.Oblizajek Kacper (UKS Karb Bytom); rezerwa: Michal Cisowski (UKS Karb Bytom), Gaik Marcin (Czarni w Bytomiu).

Grupa rocznik 1994; Mazowsze - 1.Popławski Miłosz 2.Krzesniak Marcin 3.Plichta Dawid 4.Pawłowski Mateusz (Orkan Sochaczew); 5.Panasiuk Maciej 6.Wojciechowski Paweł 7.Dąbrowski Mateusz 8.Biernacki Tomasz (Pogoń Siedlce); rezerwa: Lidel Maciej (AZS AWF Warszawa); Łódzkie - 1.Stępień Paweł 2.Czapla Kacper 3.Kubik Bartłomiej 4.Wilczyński Maciej 5.Majcherczyk Krzysztof 6.Burek Tomasz (Budowlani Łódź); Pomorze - 1.Bloch Dawid (Tur Chojnice); 2.Latopolski Wojciech (Jantar Pruszcz Gd.); 3.Krużycki Kacper 4.Podlasek Maciej 5.Wielgosz Filip 6.Gołomb Wojciech (Ogniwo Sopot); 7.Jaszczuk Rafał 8.Grzenkowicz Paweł 9.Hawrysiuk Adrian (Arka Gdynia); rezerwa: Brzostek Bartłomiej, Hraish Muhammad, Lis Jan (Ogniwo Sopot); Wielkopolska - 1.Płotkowiak Przemysław 2.Cieślewicz Wojciech (Posnania); rezerwa: Wrona Michał, Noszczyk Hugon (95) (Posnania); Lubelskie - 1.Ćwieka Patryk 2.Maksim Arkadiusz 3.Bobruk Jakub 4.Szczepański Grzegorz (95) (Budowlani Lublin); rezerwa: Janeczko Filip (Budowlani Lublin); Małopolska - 1.Ząbczyński Krzysztof 2.Knowa Mariusz 3.Góralik Grzegorz (UKS Gorce Raba Niżna); 4.Czupryna Jan (B-C Nowy Sącz); 5.Morawski Ivo (Juvenia Kraków); Śląskie - rezerwa: 1.Zawadzki Konrad 2.Winogradzki Paweł 3.Wieczorek Szymon 4.Podlewski Paweł (UKS Koliber Sosnowiec); 5.Dudek Damian (UKS Karb Bytom). 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...