RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Dzieci sprawdzają formę przed MP w Pruszczu Gd.

12.05.2010

Jesteśmy już po pierwszych wiosennych turniejach najmłodszych rugbystów. W ostatnią sobotę, 8.05. na boisku KS ZAWADA Nowy Sącz odbył się turniej eliminacyjny z udziałem 6 klubów: Biało-Czarni Nowy Sącz, Czarni w Bytomiu, Koliber Sosnowiec, "Igloo" Ruda Śląska, Gorce Raba Niżna i Juvenia Kraków.

We wszystkich kategoriach najlepsi okazali się młodzi zawodnicy UKS Gorce Raba Niżna. Wcześniej w Sopocie odbyły się bardzo udane zawody z udziałem 8 zespołów miniżaków i żaków oraz 7 młodzików, a w Łodzi walczono w Memoriale Mirosława Wojtani. Przypomnę, że do decydujących pojedynków wyłaniających najlepsze polskie drużyny w tych trzech kategriach wiekowych dojdzie w Pruszczu Gdańskim, w pierwszy weekend czerwca (5/6.06.).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 - Nowy Sącz, 08.05.2010


Klasyfikacja końcowa:
Miniżak: 1.Gorce Raba Niżna 2.Biało- Czarni Nowy Sącz 3.Koliber Sosnowiec 4.Czarni w Bytomiu 5.Juvenia Kraków
Żak: 1.Gorce Raba Niżna 2.Czarni w Bytomiu I 3.Juvenia Kraków 4.Koliber Sosnowiec 5."Igloo" Ruda Śląska 6.Czarni w Bytomiu II 7.Biało Czarni Nowy Sącz
Młodzik: 1.Gorce Raba Niżna 10 18-5; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 10 15-8; 3.Czarni w Bytomiu 9 10-8; 4.Juvenia Kraków 7 8-15; 5."Igloo" Ruda Śląska 4 3-18
Wyniki: "Igloo" Ruda Śląska - Biało-Czarni Nowy Sącz 0-5; Juvenia Kraków - Gorce Raba Niżna 1-5 ; Czarni w Bytomiu - "Igloo" Ruda Śląska 3-1 ; Biało Czarni Nowy Sącz - Juvenia Kraków 6-2 ; Gorce Raba Niżna - Czarni w Bytomiu 1-2 ; "Igloo" Ruda Śląska - Juvenia Kraków 1-2; Biało - Czarni Nowy Sącz - Gorce Raba Niżna 1-4 ; Juvenia Kraków - Czarni w Bytomiu 3-3; "Igloo" Ruda Śląska - Gorce Raba Niżna 1-8; Biało Czarni Nowy Sącz - Czarni w Bytomiu 3-2. /turniej rozgrywany tylko na ilość przyłożeń/. Sędzia główny: Jarosław Malara.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 - Sopot, 25.04.2010


Miniżaki: Lechia - Czeczewo 3-5, Ogniwo I - Arka 1-2, Flota - Ogniwo II 2-0, SP 10 - Jantar 0-0, Lechia - Flota 3-1, Ogniwo I - SP 10 2-1, Czeczewo - Ogniwo II 5-3, Arka - Jantar 5-2, Lechia - Ogniwo II 1-1, Ogniwo I - Jantar 4-0, Czeczewo - Flota 2-4, Arka - SP 10 7-0. Finały: Ogniwo II - SP 10 5-2, Czeczewo - Jantar 4-3, Flota - Ogniwo 2-0, Lechia - Arka 1-5.
Klasyfikacja końcowa: 1.RC Arka Gdynia 15 2.RC Lechia Gdańsk 12 3.MKS Ogniwo I Sopot 10 4.SP Czeczewo 8 5.Jantar Pruszcz Gdański 6 6.MKS Ogniwo II Sopot 5, 7.SP 10 Gdynia 4 8.WKS Flota Gdynia 3.
Żak: Czeczewo - Arka 8-0, Chojnice - Lechia 4-1, Ogniwo - Unisław 3-2, Olsztyn - SP 10 5-2, Czeczewo - Ogniwo 5-2, Chojnice - Olsztyn 3-2, Arka - Unislaw 2-8, Lechia - SP 10 1-3, Czeczewo- Unisław 5-2, Chojnice - SP 10 4-0, Arka - Ogniwo 1-5, Lechia - Olsztyn 3-1. Finały: arka - Olsztyn 2-5, Ogniwo - Lechia 4-2, Unisław - SP 10 7-0, Czeczewo - Chojnice 5-1.
Klasyfikacja końcowa: 1.SP Czeczewo 15 2.Tur Chojnice 12 3.RK Unisław 10 4.SP 10 Gdynia 8 5.MKS Ogniwo Sopot 6 6.RC Lechia Gdańsk 5 7.WMPD Olsztyn 4 8.RC Arka Gdynia 3.
Najlepszy zawodnik: Dawid Pupacz (SP Czeczewo)
Młodzik: Gdynia - Bydgoszcz 12-14, Lechia - Rumia 24-7, Jantar - Ogniwo 31-0, Gdynia - Rumia 12-7, Lechia - Bydgoszcz 22-14, Chojnice - Ogniwo 41-0, Gdynia - Lechia 7-19, Rumia - Bydgoszcz 0-40, Jantara - Chojnice 7-12. Finały: Ogniwo - Gdynia 7-12, Chojnice - Bydgoszcz 0-19, Jantar - Lechia 7-12.
Klasyfikacja końcowa: 1.RC Lechia Gdańsk 25 2.Jantar Pruszcz Gdański 20 3.Alfa Bydgoszcz 15 4.Tur Chojnice 12 5.RC Arka Gdynia 10 6.MKS Ogniwo Sopot 9 7.RC Arka Rumia 8.
Najlepszy zawodnik: Kacper Paluszewski (Lechia)
Sędzia główny: Jan Kulig

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży do lat 15 - Łódź, 24.04.2010 (Memoriał Miroslawa Wojtani)


Miniżaki - klasyfikacja końcowa: 1.UKS 5 Ozorków 2.Budowlani Łódź 3.Pogoń Siedlce 4.Budowlani Lublin
Żak: B/Łodź - Orkan 6-2, Pogoń - B/Lublin 3-4, B/ Łódź - B/Lublin 12-0, Orkan - Pogoń 7-3, B/Lublin - Orkan 2-7, B/Łódź - Pogoń 5-0
Klasyfikacja końcowa turnieju regionalnego: 1.Budowlani Łodź 6 23-2; 2.Orkan Sochaczew 4 16-7; 3.Budowlani Lublin 2 6-22; 4.Pogoń Siedlce 0 6-17.
Pozostałe wyniki Memoriału w tej kategorii: UKS Koziołki - Juvenia 3-5, Igloo R.Śl. - Czarni II 3-4, UKS Koziołki - Igloo 4-3, Juvenia - Czarni II 0-7, Igloo - Juvenia 5-4, Czarni - UKS Koziołki 5-2, Posnania - Koliber 5-2, Czarni I - Black Boys 4-6, Posnania - Black Boys 4-0, Koliber - Czarni 5-7, Posnania - Czarni 7-5, Koliber - Black Boys 5-2. Finały - o miejsca 1-3: B/Łódź - Czarni II 12-0, Posnania - Czarni II 6-2, Budowlani Łódź - Posnania 15-0; o miejsca 4-6: Orkan - Igloo 8-1, Czarni I - Igloo 9-7, Orkan - Czarni I 6-3; miejsca 7-9: Pogoń Siedlce, Budowlani Lublin, Juvenia Kraków; miejsca 10-12: UKS Koziołki Biskupice, 11. Black Boys Łódź, 12.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: Budowlani Łódź - Orkan 45:0, Pogoń - Juvenia 0:33, Pobiedziska - Czarni 5:0, Orkan - Juvenia 19:12, Budowlani - Pogoń 40:26, Orkan - Czarni 14:10, Pobiedziska - Pogoń 21:19, Budowlani - Juvenia 35:0, Orkan - Pogoń 28:15, Juvenia - Czarni 19:17, Budowlani - Pobiedziska 40:0, Pogoń - Czarni 26:26, Orkan - Pobiedziska 7:33, Budowlani - Czarni 49:0, Pobiedziska - Juvenia 7:0.
Klasyfikacja turnieju regionalnego: 1.Budowlani Łódź 4 85:26; 2.Orkan Sochaczew 2 28:60; 3.Pogoń Siedlce 0 41:68
Klasyfikacja Memoriału Mirka Wojtani: 1.Budowlani Łódź 10 209-26 2.OSiR Pobiedziska 8 63-66 3.Orkan Sochaczew 6 68-115 4.Juvenia Kraków 4 64-71 5.Czarni w Bytomiu 1 53-113 /-60/ 6.Pogoń Siedlce 1 86-148 /-62/

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

PZR
  • PZR
  • Warszawa, PL
  • status

Zobacz inne

Trwa ładowanie...