RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Do Bytomia po raz pierwszy

08.09.2010

Czarni Bytom będą kolejnym przeciwnikiem RCC. Mecz, w którym gospodarzem będzie drużyna "Czarnych", odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 13:00. 

Obie drużyny grały ze sobą do tej pory tylko raz. Miało to miejsce w kwietniu 2009 roku, gdy bytomianie odnieśli w Częstochowie wysokie zwycięstwo w stosunku 10:56. Od tego meczu upłynęło jednak wiele czasu i trudno dziś oczekiwać powtórki takiego rezultatu. Obie drużyny mocno rozwinęły się tego czasu: Bytomianie skupili się na rozgrywkach siedmioosobowych i juniorskich, w efekcie czego w czerwcu tego roku wystąpili w prestiżowym finale Mistrzostw Polski Juniorów i można oczekiwać, że ich aktualny skład w dużej mierze będzie się opierał na zawodnikach młodego pokolenia.

W częstochowskiej drużynie ze względu na kontuzje zabraknie Marka Biernata, a mało prawdopodobny jest także udział Iaina Alexandra, który dopiero wznawia treningi po powrocie do Polski. W drużynie panuje jednak bojowe nastawienie, a celem zawodników jest tylko zwycięstwo i zrewanżowanie sie przeciwnikowi za ubiegłoroczną porażkę.

Czarni Bytom - Rugby Club Częstochowa
11.09.2010, godz. 13:00, Bytom.

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

RC Czę...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...