RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Alfabet częstochowskiego rugby

10.03.2010

Z końcem lutego minął kolejny rok formalnego istnienia Rugby Clubu Częstochowa. Redakcja klubowego serwisu postanowiło z tej okazji przygotować alfabet częstochowskiego rugby, który stanowi autorski przegląd najciekawszych wydarzeń dotyczących częstochowskiego rugby, które miały miejsce w trakcie ostatnich dwunastu miesięcy.

 

A jak amatorzy
Wciąż pozostają nimi zawodnicy Rugby Clubu Częstochwa, ale ich zaangażowanie i wytrwałość w drodze do realizacji postawionych sobie celów może budzić podziw. Cztery treningi w tygodniu w okresie startowym, które łączyć trzeba z obowiązkami zawodowymi, nauką i rodziną – to nie lada wyzwanie, któremu sprostać potrafią tylko najbardziej zdeterminowani.

B jak Beach Rugby
W okresie wakacyjnej przerwy, reprezentacja naszej drużyny zagrała w turnieju rugby plażowego w Łodzi. Zaskakując samych siebie, nasi zawodnicy uzyskali tam awans do finału Mistrzostw Polski w Beach Rugby, w którym zajęli 7. miejsce.

C jak Cechowicz Daniel
Zawodnik, który rugby odkrył mając na karku 27 wiosen i bez wahania porzucił koszykówkę na rzecz nowej pasji. Szybko ujawnił się jego talent i pasja do gry w kontakcie, dzięki czemu wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, by zadebiutował na jakże wymagającej pozycji młynarza.

D jak dziewczyny
Panie, które rozpoczęły treningi w klubie w wakacje, dążą do stworzenia drużyny, która będzie rywalizować w rozgrywkach siedmioosobowych. Dlatego najbliższy nabór skierowany będzie również do kobiet, a żeńska sekcja nabiera stopniowo coraz bardziej zorganizowanych kształtów.

E Masz pomysł ? Podziel się z nami – klub@rcc.czest.pl

F jak fundusze na rozwój klubu
Jesienią ub. r. ruszył program Pomagam RCC. Mamy nadzieję, że nagrodą w zabawa skierowanej do życzliwych nam osób, oprócz upominków związanych z klubem, będzie także satysfakcja z wspierania rozwoju częstochowskiej ekipy.

Reszta artykułu na http://rcc.czest.pl/index.php?p=read_story&id=124

 

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

RC Czę...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...