RugbyPolska.pl - rugby, zdjęcia i filmy rugby oraz zasady rugby - portal społecznościowy grupy Space4u

RugbyPolska.pl

Pracowity weekend pań i panów z BBRC

11.11.2010

Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo pracowicie dla zawodniczek Atomówek BBRC Łódź, W sobotę 13 listopada damska drużyna weźmie udział w turnieju finałowym Grand Prix Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 w Gdyni. Po trzech rozegranych turniejach dziewczyny zajmują 4 pozycję i zachowały szanse na medal.

- Nie będzie łatwo, ale na pewno damy z siebie wszystko i nie odpuścimy żadnego meczu” – mówi Marta Jarecka, zawodniczka "Atomówek" BBRC Łódź i reprezentantka Polski w Rugby 7. Łodzianki w grupie zagrają z Arka Gdynia Girls, Czarne Pruszcz Gdański, R.C. Częstochowa.

W sobotę obejrzą mecz Polska – Mołdawia, kiedy podczas przerwy zostaną rozdane nagrody. W niedzielę dziewczyny będą miały okazję potrenować z trenerem kadry Jarosławem Batorem.

Wyjazd drużyny zaplanowano na piątek wieczorem, ponieważ większość pracuje.

"Atomówki" wystąpią w składzie: Joanna Zjawiona, Magdalena Jarecka, Marta Jarecka, Dominika Rudalska, Karolina Charkowska, Iza Walczak, Edyta Krakowska, Marta Urbanek, Aleksandra Szałapska, Roksana Świerczewska, Maja Stępień, Joanna Mielcarek, Patrycja Makowska, Alicja Stępień.
Trenerzy: Zbigniew Grądys, Dominik Kopeć

 

W niedzielę 14 listopada, seniorzy BBRC Łódź wezmą udział w Liberty Cup – kończącym ten sezon, bardzo mocno obsadzonym, międzynarodowym turnieju Rugby 7 w Warszawie. - Chcemy zakończyć rundę jesienną mocnym akcentem. W drugiej połowie listopada robimy dwa tygodnie przerwy, a już od początku grudnia rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej – mówi trener Artur Mrowicki.

Rugbiści BBRC zajmują w tej chwili drugie miejsce w Polskiej Lidze Rugby 7 i są liderem w II Lidze Rugby 15 (region centralnej i południowej Polski). 


Zbigniew Grądys

Info

Tagi

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Dodał

BBRC Ł...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...