RugbyPolska.pl

Polska Liga rugby7 2012/2013

XIX turniej - 15 czerwca (Bełchatów)

Ostatnie wyniki

BBRC Łódź 12:7(o I m.) Obeliks Bełchatów
GRC Łódź 26:12(o III m.) Tytan Gniezno

Wszystkie wyniki

I turniej - 28 lipca (Hodura Sopot Sevens)
Ogniwo Sopot 12:33 (0:26)(o III m.) Arka Gdynia
Orkan Sochaczew 19:22 (19:12)(o I m.) Lechia Gdańsk
II turniej - 9 września (Bolesławiec)
Miedziowi Lubin 52:17(o III m.) Kittlitz RC
Husar Bolesławiec 12:21(o I m.) RC Igloo Ruda Śląska
IV turniej - 30 września
Kosmaz Koszalin 7:14 (7:0)(o III m.) Tur Chojnice
AZS AWFiS Gdańsk 19:7 (19:0)(o I m.) RK Unisław
V turniej - 7 października (Łódź Sevens Cup)
BBRC Łódź 0:26 ( 0:21)(o III m.) Ferrano Włókniarz Zgierz
Budowlani Łódź 38:7 (26:0)(o I m.) Orkan Sochaczew
VI turniej - 13 października (Lubin)
RC Igloo Ruda Śląska 10:28(o I m.) Husar Bolesławiec
VII turniej - 20 października (Zduńska Wola)
RC Zduńska Wola 12:24 (o I m.) Ferrano Włókniarz Zgierz
VIII turniej - 28 października (Wrocław)
Miedziowi Lubin 34:0 (24:0)(o III m.) Owal Leszno
RC Wrocław 21:19 (7:12)(0 I m.) RC Igloo Ruda Śląska
IX turniej - 11 listopada (Warszawa)
AZS Politechnika Warszawska 27:7 (17:0)(o III m.) AZS AWF Warszawa
Polska U21 29:19 (22:0)(o I m.) Orkan Sochaczew
X turniej - 13 kwietnia (Gdańsk)
Ogniwo Sopot 12:24 (0:12)(o III m.) AZS AWFiS Gdańsk
Lechia Gdańsk 24:0 (5:0)(o I m.)
XI turniej - 27 kwietnia (Wilkowice)
RC Wrocław 21:14 (14:14) (7:7)(o III m.) Tytan Gniezno
Husar Bolesławiec 42:7 (21:0)(o I m. ) Obeliks Bełchatów
XII turniej - 1 maja (Koszalin)
Lechia Gdańsk 21:21 (0:14)(01.05.2013) Czarni Pruszcz Gdańsk
XIII turniej - 1 maja (Ruda Śląska)
Pogoń Siedlce 19:14(o III m.) Budowlani Lublin
Budowlani Łódź 19:12 (19:0)(o I m.) Orkan Sochaczew
XIV turniej - 3 maja (Zduńska Wola)
RC Zduńska Wola 10:5(03.05.2013) GRC Łódź
XV turniej - 5 maja (Żmigród)
Husar Bolesławiec 46:0 (17:0)(05.05.2013) Miedziowi Lubin
XVI turniej - 19 maja (Gniezno)
Tytan Gniezno 40:0(o III m.) GRC Łódź
AZS AWFiS Gdańsk 26:7(o I m.) RK Unisław
XVIII turniej - 08 czerwca (Lubin)
RC Igloo Ruda Śląska 24:5(o I m.) RC Wrocław
XIX turniej - 15 czerwca (Bełchatów)
BBRC Łódź 12:7(o I m.) Obeliks Bełchatów
GRC Łódź 26:12(o III m.) Tytan Gniezno

Menu