RugbyPolska.pl

foto

13-14 sierpnia 2016 PNIRF !!!!

24.07.2016

W dniach 13-14 sierpnia 2016  poraz klejny a dokładnie poraz szósty na terenie siedemsetletniego pałacu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Rugby w Piotrowicach Nyskich 

Przyjazd w piątek 12. sierpnia 2016. Nocleg w namiotach lub w śpiworach w stodole.

Turniej siódemek mężczyzn i kobiet odbędzie się w sobotę 13. sierpnia. Na zakończenie dnia rozegrany zostanie mecz pokazowy w formule piętnastoosobowej z udziałem osób mających jeszcze siły po całym dniu zmagań.

Odjazd w niedzielę 14. sierpnia. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do poniedziałku 15. sierpnia, który jest dniem świątecznym w niektórych krajach – w tym w Polsce. W tym czasie można skorzystać z atrakcji w okolicy, na przykład spędzając dzień na pływaniu w wyrobiskach w Czechach.

W tym roku ponownie dajemy możliwość uczestnictwa zawodnikom indywidualnym oraz małym grupom. Jeśli nie należysz do zorganizowanej drużyny, pomożemy Ci w znalezieniu brakujących zawodników lub dołączysz do drużyny Polish Barbarians, grającej w formule siedmioosobowej mężczyzn i kobiet oraz w piętnastoosobowej mężczyzn. W trakcie festiwalu chcemy w sposób szczególny wspólnie świętować debiut wspaniałego sportu, jakim jest Rugby, na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Opłata za osobę wynosi 300 złotych. Dla uczniów i studentów cena wynosi połowę tej kwoty. Możliwa płatność w każdej walucie. W tej cenie każdy z uczestników otrzyma oficjalną koszulkę festiwalu produkcji Rhino, a każda z drużyn otrzyma piłkę Rhino. Jak zawsze będzie też można skosztować festiwalowego piwa od naszego sponsora, Spitfire. W tym roku podarowali nam 500 litrów tego trunku. 

Więcej informacji będzie pojawiać się na profilu The Piotrowice Nyskie International Rugby Festival na Facebooku.

W cenę uczestnictwa w festiwalu wchodzi łącznie sześć posiłków, licząc od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu. Opłata za każdy kolejny dzień, poczynając od nocy z niedzieli na poniedziałek, wynosi 100 złotych od osoby, włączając w to koszty posiłków.

Zapraszamy także gości niebiorących udziału w rozgrywkach, bliskich zawodników, kibiców oraz dzieci. Opłata dla dorosłych w tym wypadku także wynosi 300 zł, dla uczniów i studentów połowę tej kwoty, dla dzieci poniżej 13. roku życia uczestnictwo jest bezpłatne.  

Zakwaterowanie: Darmowe w przypadku noclegu w stodole lub we własnym namiocie.

GALERIA 2014 :

 www.facebook.com/RugbyPolska/photos/

www.facebook.com/RugbyPolska/photos/

 

GALERIA 2015:

www.facebook.com/RugbyPolska/photos/

www.facebook.com/RugbyPolska/photos/ 

Istnieje możliwość noclegu w pałacu we współdzielonych pokojach wyposażonych w łóżka lub w apartamentach. Koszt wynosi 80 złotych od osoby za noc. W Jaworniku w Czechach, położonym 10 km od Piotrowic Nyskich, znajduje się także trzygwiazdkowy hotel (koszt noclegu wynosi około 40 euro). Możemy zorganizować noclegi w prywatnych domach u mieszkańców wsi (w cenie około 10 euro). Jest także nieposiadający gwiazdek hotel w Otmuchowie (5 km od Piotrowic Nyskich), oraz pensjonaty typu B&B.

Wskazówki dojazdu. Najbliższe lotnisko znajduje się we Wrocławiu, możemy pomóc w zorganizowaniu dojazdu na miejsce. Piotrowice Nyskie leżą przy granicy polsko-czeskiej, niedaleko Nysy. Pięć godzin jazdy samochodem z Wiednia lub Warszawy, cztery godziny z Berlina, trzy godziny z Pragi, Krakowa lub Poznania, dwie godziny z lotniska w Ostrawie. Niektóre mapy satelitarne nie uwzględniają Piotrowic Nyskich; w takim przypadku najlepiej szukać wsi Kałków, położonej 2 km od Piotrowic.

Anna i Jim Parton, Piotrowice Nyskie 53, 48-385 Otmuchów, Polska, (+48) 77435 6908. bigjimparton@aol.com

Tak to wygląda. Cudowny film kręcony przy użyciu drona: https://www.youtube.com/watch?v=QoFMgIAxvtA

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...