RugbyPolska.pl

foto

Nowy sekretarz, prezes w PKOl

27.04.2017

Przy gorączce związanej z meczami reprezentacji Polski, mogła niektórym umknąć dość istotna informacja o tym, że Polski Związek Rugby ma nowego sekretarza generalnego. Miejsce Pauliny Piaseckiej zajął Krzysztof Czajka. Z kolei prezes Dariusz Olszewski został wyrózniony nową funkcją. 

Krzysztof Czajka został powołany na stanowisko 14 kwietnia decyzją Zarządu PZR, a na wniosek prezesa Dariusza Olszewskiego. Wygrał on konkurs na to stanowisko ogłoszony przez władze związku.  

Nowy skretarz generalny to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Biegle włada językiem angielskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał przy organizacji imprez sportowych m.in. Mistrzostw Polski w Półmaratonie, EuroBasket, Międzynarodowego Biegu Swarków, którego był dyrektorem. Następnie kilka lat pracował w branży eventowej, gdzie zarządzał przygotowaniem i przeprowadzeniem dużych kampanii promocyjnych, wyjazdów incentive, konferencji, imprez firmowych i plenerowych.

Polski Związek Rugby może też pochwalić się reprezentantem we władzach Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prezes PZR, Dariusz Olszewski, został 22 kwietnia wybrany do Zarządu PKOl. Prezesem na kolejną kadencję pozostał Andrzej Kraśnicki.  Mamy nadzieję, że obecność "naszego człowieka" w strukturach olimpijskich przyczyni się do jeszcze większego i szybszego rozwoju siedmioosobowej odmiany rugby w naszym kraju!

KC

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...