RugbyPolska.pl

foto

Czas wakacji

08.07.2017

Rozpoczął się czas urlopowy i ostatni moment dla polskich rugbistów, by udać sie na wypoczynek. Ekstralig wraca bowiem już w połowie sierpnia. My również zapadamy w sen letni i pozwolimy Wam nieco odsapnąć od rugbowych emocji. Zaglądajcie jednak czasem na RugbyPolska.pl, bo są wydarzenia, które nie mogą umknąć naszej uwadze.

Jednym z takich wydarzeń będzie bezdyskusyjnie kolejna edycja Sopot Beach Rugby - mistrzostw Polski w rugby plażowym. Piąta edycja będzie trwała aż trzy dni. 4 sierpnia zmierzą się drużyny dzieci - mini żaków, żaków oraz kadetów, 5 sierpnia będzie mieć miejsce otwarty międzynarodowy turniej kobiet i mężczyzn, a w niedzielę 6 sierpnia gwóźdź programu, czyli rywalizacja o tytuł mistrza Polski.

Rejestracji można dokonywać już tylko do 15 lipca, więc radzimy się pospiewszyć! Został tylko tydzień! Wejdźcie na stronę www.fundacjahodura.pl, a dowiecie się wszystkich szczegółów. Warto, bo Sopot Beach Rugby od pięciu lat rośnie w siłę i ma coraz lepszą oprawę i atmosferę. To chyba najlepszy sposób na spędzenie pierwszego weekendu sierpnia - będzie rugby, będzie rodzinnie, wesoło, pozytywnie, a organizatorzy zapewniają nawet słoneczną pogodę;).

Życzymy wszystkim udanych wakacji i... nie znikamy. Zapadamy w plażową drzemkę. ;) 

Redakcja RugbyPolska.pl

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...